V záverečnej epizóde druhej série Druhej šance nás čaká množstvo dramatických zvratov, veľkých odhalení a silných emócií – nebudú chýbať slzy šťastia, no aj bolesti…  V jej úvode je celé oddelenie internej medicíny vrátane personálu v prísnej karanténe, v ktorej prebieha dramatický súboj s časom a nebezpečnou baktériou – podarí sa lekárom dostatočne rýchlo nájsť na ňu účinný liek a ochrániť i zachrániť tak životy pacientov, i svoje vlastné? Ukáže sa, že dramatická situácia si vyžaduje odvážne riešenia a že za každé „víťazstvo“ sa niečím platí a táto cena môže byť aj veľmi krutá. V týchto ťažkých chvíľach sa naplno odhaľujú charaktery postáv a ich vzájomné vzťahy gradujú k veľkému finále – niektorí si uvedomia, že bez seba nedokážu žiť; iní strácajú navždy svoju lásku a ďalší nachádzajú silu a odvahu postaviť sa na stranu pravdy alebo darovať odpustenie. Kto s kým teda nakoniec skončí; kto skončí v nemocnici nadobro a čo bude ďalej s Andrejom Fabiánom a celým jeho oddelením? Všetky odpovede prinesie posledná časť 2. série, ktorú si nesmiete nechať ujsť! (TV Markíza)

Hrají