Wanted (festivalový název)

Wanted

Akční / Romantický

Indie, 2009, 153 min

• Niktorius

Nestává se často, abyste natočili remake, který je záběr po záběru takřka identickou kopií původního filmu (zde telugský Pokiri), a přitom je asi o tři řády horší a vynechává ty nejlepší scény z originálu. Neměl jsem nervy tuhle hrůzu dokoukat, takže nehodnotím, ale citím povinnost varovat náhodné kolemjdoucí...(2.10.2010)

• Ketri

Tak on je i nehořlavej!(23.11.2014)

• Tuax

Rozhodně o několik tříd slabší než jsem čekal, navíc se mi to táhlo a ještě ke všemu se mi líbila jen jedna píseň, jinak ne a plus který mi to sledování přineslo, je že jsem viděl poprvé Ayeshu Takiu Azmi a kvůli ní, to za to stálo. Jinak je to silně nepovedený film. Je v tom pár momentů, které jakž takž drží a pak finálních cca 40 minut, za ty klidně i pět hvězd, tam to mělo náboj, dokázalo to gradovat, bylo naco koukat. Jenže většina filmu taková není a hlavní postava je příliš macho a to mi vůbec nesedělo, přestože to hrál Salman, který sám o sobě je macho. Kdyby se mi aspoň líbila hudba, ale ani ta mi v tomhle nesedla, takže hodnocení mi zvedají pouze již zmiňovaná herečka a pak Prakash Raj, který je neuvěřitelný tahoun. Na toho se pokaždé rád dívám, toho jsem snad neviděl zahrát špatně. Ne všechny filmy se vyvedou a nejen Indům, ale komukoliv a tohle je pro mě jeden z těch nepovedených případů.(5.1.2017)

Rozpočet INR 200miliónovTržby USA $349,637Tržby Celosvetovo $17,200,000(6.5.2010)

Opět pěkně našláplý a přehnaný akčňák, ve kterém je (hlavně na konci) spousta krvavých záběrů. Písničky nejsou špatné, obsazení je povedené a příběh jednoduchý s malým překvapením. Akce je zde spousty. 80% :)(16.5.2017)