Chow (CHOW YUN-FAT) se snaží žít slušným životem - jak to jen u vyhazovače v bangkokském nočním klubu jde. Jeho přítel je ale v průšvihu: má dluh u lichváře, u kterého se dlužit opravdu nevyplácí. Aby ho Chow z problému vysekal, naplánuje s místními mafiány přepadení kamionu s pašovanou municí. Ale při akci se má stát jedna věc, o které Chow neví - má při ní zemřít. Boj o život a čas odplaty nadchází... (oficiální text distributora)

Budisovie

Akcia bola v prvej polovici málo prepracovaná a chýbala aj logickosť postáv. Druhá polovica filmu už bola lepšia. Na jedno pozretie je to slušné, ale druhý krát už určite nie s tou uvrešťanou trúbkou, ktorá vadila počas celého filmu. ()

JosefTomas

Akční jízda jak vyšitá. Yun-Fat Chow střílejíc levačkou, v držce cigáro a kamenná tvář z tohoto filmu dělá jasný kult. Jen je škoda, že o tomto filmu ví tak málo lidí, příběhově slabší, dialogově jasné béčko, ale to je to, co je na Hong Kongu tak super, no ne? ()

Rony

Je pravda že příběh není z nejoriginálnějších, mnohokrát přeceděné téma pomsty/místy připomíná Dao Harka Tsuie, místo jednorukého stylu boje tu máme jednoruký styl střelby.../přesto je obdařen vynijkájící atmosférou, odkazující na Ringovu zálibu v drsných kriminálkách francouzké školy..ala_ alan D. Postavy jsou silně motivovány a projdou nejedním vývojem. Na mě osobně velice zapůsobil herecký trojlístek_CH.y.f._Anthony Wong /snad jeho nejlepší role/ a Simon Yam, který předtím zazářill už v "Bullet in the head". Ringo Lam svoje hrdiny vždy nechá procházet pravým peklem, nezřídka kdy je vyloženě sráží na kolena jako např._Samma v "Point of no Return", aby pak posíleni vstali a chopili se iniciativy,,,v našem případě zbraně. Skvělé přestřelky, nápaditě natočené /aniž by byla potřeba někoho kopírovat/, drsný hlavní hrdina a celková image staví Full Contact na stupínek mezi elitu asijského akčního filmu...alespoň pro někoho....pro mě.....*****PS: nejvíce mě dostalo když jsem v dvd katalogu u toho filmu objevil upoutávku pyšnící se slovy....od režiséra filmu "Replikant".... ()

jopal

Ano, takto si predstavujem oddychovku (dokonca som stale vedel kto je kto a o co ide...:) )Skoda len tej zaverecnej trapnej strielacky, mohlo to byt za 5*...Po 2. pozreti * dole. ()

Kosta

Opravdu velmi drsný a velmi akční snímek. Co jiného čekat od Asiiských tvůrců. Pravda, děj filmu je naprosto neoriginální, ale co chybělo ve scénáři to se dohnalo ve smršti kulek a potocích krve. Rozhodně nejlepší dílko Ringo Lama. A především další hluboký zářez na pažbě Yun-Fat Chowa. ()

chosan

Protože to není tak klasická akční woowka jak jsem na ní zvyklý a jelikož je zde více sexu než akce dávám 3* což ale neznamená že by to byl špatný film ba naopak včera večer mě to nedalo a nešel spát dokud jsem to nedokoukal takže abych řekl stručně film postrádá hodně akce ale je zde zase sex což se někomu může líbit více proto já dávám 70% a film vřele doporučuji! ()

frahor

Fajn béčko o zradě a pomstě s děravým scénářem, ale slušnýma akčníma scénama a správně ujetým záporákem. ()

EL5530

Přiznám se, že jsem čekal malinko více brutality a vychutnání si pomsty. Nakonec ale musím přiznat, že jsem se skvěle bavil a Chow Yun-Fat je prostě božíí! ()