Umma

Mrazivý horor sleduje Amandu (Sandra Ohová) a její dospělou dceru (Fivel Stewartová), které žijí poklidným životem na americkém venkově. Jednoho dne však Amandu navštíví muž z rodné Koreje, aby jí předal matčiny ostatky. Zoufalá žena se je zdráhá přijmout. Má totiž jednu zásadu. Za žádnou cenu se nechce své odcizené matce podobat... (HBO Max)

John80

Duchársky slaby horor o dcere ,ktorá opustí svoju matku za mladi v Koreji Jedneho dňa jej strýko oznámi, že zomrela a zanecha jej truhlu s materálmi . Duch matky sa začne zjavovať ako prizrak a kliatba   Žiaľ viac  ako 1* si to nezaslúži ()

JerryMalfoy97

Když jsem zahlédl, že film produkuje Sam Raimi, říkám si, no vida.. nějaká další pořádná duchařina. Dokonce i podle traileru to vypadalo celkem solidně.. ale ono bohužel.. příběh filmu není absolutně nijak originální, i když námět není vůbec k zahození. Příběh je extrémně urychlený a divák nemá šanci vytvořit si k postavám jakýkoliv vztah. Lekačky tu jsou snad pouze dvě a to o ničem.. No pro mě osobně velké zklamání, film se slušným potencionálem, který byl totálně pohřben.. herci byly velmi průměrní stejně tak jako scénář.. alespoň, že hudba u závěrečných titulků měla koule. Za mě 37% ()

HanzoBureshi

Tady je to jednoduché. Kdo se chce na chvíli bát nebo zalekat, tak to je tady naprosto v pořádku. Kdo chce horor s nějakou cestou a dějem, tak to tady nečekejte. Ten film mi přišel dost prostý a takový prázdný, ale to někomu i bohatě stačí. Přesto si myslím, že Sandra Oh hrála velice dobře. Mé hodnocení: 40% ()

Milo384

Další duchařský grc bez větší atmosféry a se slabými lekačkami - tedy jestli to byly. Zde jen přidali korejskou kulturu, liščího démona (ne Naruto tam nebyl) a vztah matky a dcery. Celé to působilo jako povídka z Věřte, nevěřte. ()

flyer.nick

Atmosférou příjemné komorní, ale hrozně předvídatelné a celkově dost nemastné-neslané a slabé. Dalo se určitě vytěžit víc. ()

Dalajlada

Na jednu stranu je film evidetně vytvořený pro korejce žijící mimo Koreu, aby nezapoměli na svoje kořeny. Pěkné, místy zajímavé a hlavně poučné. Druhá stránka filmu je o psychologii toho, co z nás udělají rodiče a jaký vliv na nás mají traumata z dětství. ()

Miki1993 odpad!

Tak tohle byla hloupost nad kterou sem nemohl než kroutit hlavou, nechápu proč se tento nesmysl vůbec natočil, příběh úplně stupidní, nudný, fakt nechápu co tím měl režisér v plánu ale vůbec se mu to nepovedlo, to se radši budu místo toho filmu čumět 1 hodinu a 20 minut do zdi a udělám lépe. ()