Battle: Freestyle

Trailer

Amalii je nadšená, že se taneční skupina, ve které s Mikaelem tančí, dostala na soutěž do Paříže. Rozhodí ji ale setkání s matkou, se kterou se odcizily. (Netflix)

Trailer

Arsenal83

Nevýrazný film, tance ako po elektrošoku a ešte horšia plechová hudba. Finále súťaže vyzeralo skôr ako nácvik nepodarenej choreografie než kúsok, s ktorým sa ide vyhrať. ()

Malarkey

Mám tu úchylku, že i když mě téma vůbec nezajímá, rád se na film podívám, protože země výroby je ve Skandinávii. Tady to pro změnu vyhrálo Norsko, ale výsledek byl dle předpokladu špatný. Nejsem žádnej odbornej tanečník, byť když je hudba dobrá, dovedu taneční kreace do totálního absurdna, ale ty tanečky tady mi tu přišly hodně průměrný. Herecky to taky nebyla žádná hitparáda a i když se příběh točí kolem vztahu matky a dcery, tak ta dcera, v podání Lisy Teige, byla nakonec to jediný, proč jsem film v klidu u odpoledního úklidu obyváku dokoukal. Také je fakt, že jsem čekal víc rapu a místy mě překvapilo i víc taneční hudby. Pořád ale hudby na úrovni horšího producenta amatéra – nadšence. Takže ve výsledku totálně o ničem, i když zase alespoň vím, že existuje nějaká Lisa Teige. Otázka, jestli to ale k něčemu bude. ()

BOURQUE

Pokračovanie príbehu z roku 2018, využitím tanečného žargónu, je „niekoľkým krokom dozadu“. A to vo všetkom. Vedenie príbehu je slabé a veľmi vypočítateľné, choreografie a použité tanečné prvky len miestami naznačujú progresívnejšie prvky a zachytenie vzťahu dcéry (Amali) s matkou je ploché. Zmena režiséra nepriniesla potrebný a svižný vietor. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Johnny.ARN odpad!

Na prvý pohlad to je ako americká produkcia. Potom sa dozviem, že to je pokus Nórska, ktorý vyzerá ako americká produkcia a ja neviem, čo je horšie. ODPAD! ()

viperDavid

Pokračování norského filmíku se nijak zvlášť nepovedlo. Hlavně proto, že je tu dost slabá choreografie a "hlavní" hvězdy neumí tančit. Celkem se mi ale v jedné lavičkové scéně líbila Lisa a to rozhodně zvýšilo počet hvězdiček. Jinak nečekejte nic extra. 22% je sice podceněné, ale víc než 30 by to mít asi nemělo :) Jiank uznávám, že Lisa Teige je krásná a v některých scénách dokonce překrásná. ()