Co?

• Itálie Che? (více)

Roman Polanski jako by svým filmem Co? dokazoval, že každý velký režisér má právo natočit alespoň jednu velkou podivnost. Příběh mladé Američanky, která procestuje Itálii, aby sama sebe nalezla v prazvláštní středomořské vile, lze dokonce brát jako variaci na Alenku v říši divů. Polanski záměrně obsazuje do hlavní role jeden z tehdejších sex-symbolů Sydne Rome, neboť právě erotika a dekadentní atmosféra celému filmu dominuje. (oficiální text distributora)

Joski

Polanského erotická Alenka v ríši dekadentnej smotánky zjavne nedosahuje svoj "umelecký zámer". Ale ľahká parodicky poňatá erotika občas poteší. Film na jeden kuk...Co? Súhlasím z DDT...na Felliniho erotiku nesiaha ani po členky! ()

Hrabovo

Film o ničem.108 minut. Pokud nejste fandové Mastroianniho jako já a nekompletujete si jeho dostupnou tvorbu, nedívejte se na to. Neurazí to, ale nic vám to nedá. ()

cinema_cz

Bezkonkurenčně nejhůře hodnocený Polanského film zaujme úzkostně bezstarostnou atmosférou, zrcadlící tehdejší režisérovu intimní situaci. (Alena Prokopová, Ci 06/2008) ()

lehkoživka

Jen úcty k autorovi a existenci o třídu horších zvěrstev (snowboarďáci a spol.) dávám hvězdu. Sobě dávám 3 hvězdy za výdrž až do druhé poloviny filmu, kdy jsem definitivně ztratila naději, že se to zlepší. Film o ničem s hezkou hlavní představitelkou a exteriéry. ()

MrKrahujec

Záměr byl určitě záslužný, s přihlédnutím k poměrně vydatné porci erotiky dokonce i chvályhodný, ale výsledek bohužel skoro vůbec nedrží pohromadě. Strašnej guláš, je mi líto... ()

Sopholojong

Polanskiho La Dolce Vita? Absolutely not... Prepisknuty mismas dekadencie a nihilizmu z preslneneho Talianska s jednou chutnou cucoriedkou a obsahom typu "from nowhere to nowhere". ()