Panna chlípnosti (festivalový název)

• španělský

Fernando Pardo

Kostýmy:

Mónica Neumaier
  • wovsi

Erotično žádné (název klame), přefiltrováno, strašní herci, umělé kulisy, bez dynamiky, kecy o ničem, staří zpívající revolucionáři - prostě první film, u kterého jsem kdy v životě odešel z kina. Jestli chcete poznat nekonečno, tak vřele doporučuji. Ale bude to velmi trpké nekonečno. Na dlouhou dobu asi nejhorší film, který jsem kdy viděl.(13.7.2008)

Stylizace na vysoke urovni, posilena silnou vytvarnou strankou. Nadherna herecka v hlavni roli, snad trosku moc patosu a melodramaticna (nezapomenme, ze Ripstein je hispanec). Ne opravdu me to nezklamalo i kdyz ano nekomu to proste sednout nemohlo. Na druhou stranu den potom jsem ve Varech videl Pychavku a to jsem si namoudusi po Panne chlipnosti postejskal. ;-) MFFKV 08(22.11.2008)

• Mulosz

Kterak si postarsi Mexican se sklony k perverzite trosicku zamasturboval.(16.7.2008)

Nádherná kamera a ještě nádhernější nohy hlavní aktérky, výborný začátek a konec a mezitím... 2 hodiny nudy. Vypadá to, jako kdyby někdo zapomněl angažovat taky střihače...(13.7.2008)

• bassator

43rd KVIFF 2008 - TRIBUTE TO ARTURO RIPSTEIN - Pocta Arturo Ripsteinovi, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 2.93/194(30.8.2009)