Reklama

Reklama

Mang zhan

Trailer

Obsahy(1)

Film rozpráva príbeh bývalého kapitána bojovej jednotky SWAT, ktorý bol doživotne zranený počas neúspešnej misie, za ktorú prevzal zodpovednosť. Po čase sa opäť objaví jeho starý nepriateľ, ktorý mu unesie dcéru. (maramashi)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Eliott 

všechny recenze uživatele

Ano, rozhodně je to dost monotónní a často to nedává tak úplně smysl, ale film vznikl především za účelem akční podívané. A za to musím tvůrce skutečně pochválit. Více než tři hvězdy rozhodně nedám, neboť jsem viděl i podobné a v tomto ohledu mnohem lepší filmy. Navíc má Blind War nemalé problémy s nudnou výplní napříč celou stopáží. Nadšení budou především milovníci komiksů, neboť atmosféra asijského manga z toho přímo čiší. Co se postav týče, nebylo to vůbec špatné. hlavní hrdina, na němž je dílo vystavěno, je opravdu velký sympaťák, pak zranitelná drobná dceruška, mafiáni působí skutečně divoce a Cena byla naprosto famózní zápornou postavou. Kdybych si měl vybrat jen jednu. tak by možná dokonce byla tou nejzajímavější zlou postavou tohoto roku. Naopak tím nejhorším, jež zároveň do určité míry pošlapává kvality snímku je komediální vložku přihlouplého detektiva. Ten mne zpočátku dost rozčiloval, ale když se nad tím člověk zamyslí, tento film by rozhodně divák neměl brát příliš vážně. 55% ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Takto by vyzeral John Wick, keby bola akcia komplet CGI. Super duper poldovi, ktorý v úvodnej akcii príde o zrak, unesú dcéru a tak sa ju vydá hľadať. Ani jeho hendikep ho nijak neobmedzuje, lebo po krátkom výcviku sa z neho stane novodobý Zatoichi. Nečakane sa k nemu pridá totálna psychopatka, ktorá sa nevie celý film rozhodnúť, čo vlastne chce. Naviac majú spoločnú minulosť, čo divák vie od začiatku, ale Zatoichimu to nie a nie dôjsť. Asi až taký super duper nebude. Alebo je nielen slepý ale aj hluchý. Dej je nefunkčná hovadina. Postavy komické. Či už blbý hlavný hrdina alebo trápni záporáci. No a akcia? Komplet CGI mizernej kvality jak z nejakého štvrtotriedneho seriálu. Vo filme nepadne ani jeden reálny výstrel. Všetko otravné CGI iskričky. Vzduchom síce nelietajú mizerné CGI helikoptéry ale po výbuchoch trápne CGI autá. No a bitky? Zložitejšiu choreografiu tu nehľadajte a všetky chvaty pôsobia umelo. Andy, Andy, toto proste nie je ono. Máš na viac chlape. Oveľa viac. Tu predviedol veľký prd. Celkovo to je akčniak, ktorý uspokojí len nenáročných fanúšikov súčasných digibordelov. Jednu hviezdu dávam za sexy psychopatku. Ale urobiť z tých 40 kg mušej váhy nebezpečnú mašinu, ktorú musia policajti od strachu spútať lepšie ako Hannibala Lectera, bolo fakt komické. 2/10. ()

Reklama

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Typická asijská krutopřísně vážná komediální taškařice, kde se šíleně mlátí a střílí kupa komparzu. Při tom samozřejmě vydávají ty srandovní zvuky, rozhazují rukama a nohama a úsměvně zbrkle mluví. Jeden postřílí a pomlátí všechny, naopak desítky ostatních ho nikdy netrefí ani ze 2 metrů. Děj minimalistický a primitivní. Většinu jsem stejně popřeskakoval, nebavilo mě to a osudy postav mi byly putna. Nejsem cílová skupina na tyhle šaškárny. (8%) ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Ještě tak deset let zpátky jsem očekával každou hongkogskou novinku s nadějí, že režiséři vratěj kvalitou filmy na úroveň silný trojky( Woo, Lam, Tsui). Poslední dekádu ale už hong-kong neexistuje v tý samý podobě, a filmy spolkla Čína. A jde to s místní kinematografií od desíti k pěti. Tohle má limity zejména s přihlédnutím, že hlavní hrdina je slepý, a pak je ten film neuvěřitelně uspěchanej, až zběsilej. Ani se mě to nijak moc nelíbilo. 50%. ()

bararich8 

všechny recenze uživatele

Čínská béčková akční mela, které chybí větší zručnost. Nápad je v rámci žánru určitě fajn. Akce není špatná, bohužel to dost zabíjí chabé herecké výkony většiny zúčastněných (takový prkna!), snad krom hlavního hrdiny. Postava detektiva, která má asi dodávat humorný prvek, je neskutečné špatná a otravná. Zmíněná akce je vymyšlena dobře, ale nedá se jí bohužel věřit. Je tu příliš vidět, že je vše jen tak na oko, věci jsou nařezané atd. Řekněme průměr 3* ()

Galerie (44)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v štúdiách Hengdian World Studios v meste Dongyang na východe Číny. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama