Vyhráli to všichni

(Sovětský svaz)

Komedie

Sovětský svaz, 1959, 80 min

• slunicko2

Tehdy nuda, dnes nuda. Tyhle sovětské komedie jsou všechny na jedno brdo. Herci silně přehrávají a jakékoli nestandardní chování mimo průměr je buď zdrojem výsměchu nebo pobouření.(3.8.2014)

• vitekpe

Je to fakt jeden z mala filmu s Nadezdou, u kterych jsem se nudil. Takze dve hvezdy pro ni, a vic ani tuk :-)(9.12.2012)

• Ej Hlemýžď

Ten Anatolij Kuzněcov uvedený zde v záhlaví jako jediný herec v této přihlouplé komedii o novátorském hnutí v jednom strojírenském podniku vůbec nehrál, alespoň jsem ji ho nevšiml. Hlavní roli měla Naděžda Rumjanceva (shodou okolností letos 8.4.2008 zemřela), Jurij Belov a Alexej Koževnikov. Režije Jurij Čuljukin. Možná si popletli toho A. Kuzněcova s J. Belovem, jsou si v obličeji docela podobni, navíc jsou stejný ročník narození, ale každý nosí pěšinku na jiné straně, Belov na pravé a Kuzněcov na levé, tak je snadno poznáte.:-)(4.10.2008)