Lhář na plný úvazek

• Francie Menteur (více)
Trailer 2

Jérôme je nenapravitelný lhář. Jeho rodina a přátelé už nemohou snášet jeho každodenní výmysly a dělají vše pro to, aby jeho postoj změnili.. Jérôme však neposlouchá, co mu vyčítají, a propadá se do lží stále hlouběji, až ho jednoho dne zasáhne božská kletba: jeho lži se začnou stávat skutečností. A tehdy začíná skutečná noční můra. (Vertigo International)

Trailer 2

blondboss

Vcelku milá a zábavná komédia, ale musím trošku ubrať hodnotenie, nakoľko u Tareka Boudaliho som zvyknutý na podstatne kvalitnejšie komediálne pecky. Toto bol len taký slabší odvar, pri ktorom išiel tak na pol plynu. Odkaz pekný, ale hlášok tu bolo menej a potenciál scenára dosť nevyužitý. Inak ale na oddych je tento snímok super. 65 % ()

BOURQUE

Svojou koncepciou pripomínajúci oveľa zábavnejší a vydarenejší Liar Liar. Problémom je absencia charizmatických postáv, skutočne zábavných a situačných scén, a dobre napísaných dialógov. Jeden z menej výrazných a dneska „na bežiacom páse točených“ tuctových francúzskych komédií. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

John80

Film natočený z dvoch uhlov chlapíka, ktorý klame a klamstvo sa mu vypomstí tým,že sa mu to vypomstí kliatbou ,ktorá sa mu naozaj udeje a v druhej polovici filmu sa začnú diať veci, ktoré by sa udiali ak by neklamal ,lepší spôsob , na Francúzsku produkciu netreba od toho veľa očakávať , slabšia komédia ,zopár vtipných hlások ale myslím,že raz stačilo vidieť 2* ()

Olík

Jakoby Tarek Boudali bez Philippe Lacheaua ztrácel pevnou půdu pod nohama. I když hlavní viníkem bude nejspíše všeuměl Olivier Baroux (v tomto případě scénář a režie), protože se zápletkou o notorickém lháři, kterému se jeho vlastní nepravdy začnou zhmotňovat, se dá na v rámci nenáročné situační komedie pracovat  mnohem efektivněji. ()

wowylgu313

Tak ještě do třetice filmek na téma "lhaní" ale tentokrát spíše záporné hodnocení. Oproti např filmům Lhář Lhář nebo Superlhář, je toto špatný, hodně špatný. Hold né všechno nové musí být zákonitě lepší než to starší/staré. Tady dávám 35% a to vlastně jen za pár frků. (Těch který se už asi tisíckrát neopakovali) jinak scénář a nápad.... Kdyby to bylo ukradený aspoň pořádně. Nesedla mi tady ani ta herecká delegace i přesto že z nich je hodně ve francouzském repertoáru známých. Bohužel... Buďto vymyslet už od základu něco jiného na toto menu a nebo radši nic. ()

• Film sa natáčal na Azúrovom pobreží a v štúdiách v Nice, či v Toulone. Natáčanie prebiehalo dva a pol mesiaca v lete 2021. (Arsenal83)
  • Olivier Baroux o angažovaní Boudaliho: „Poznám Tareka desať rokov. Nezabudol som naňho a pozoroval som, ako sa vyvíjal. Keď som dostal film, navrhol som práve jeho do hlavnej roly a Gaumont veľmi rýchlo súhlasil. Za týždeň bolo hotovo!" (Arsenal83)
  • O cameo režiséra Barouxa sa rozhodlo priamo na pľaci, nebolo to v scenári. (Arsenal83)