Reklama

Reklama

Mladý Rick tráví dny jako jeho přátelé: prodejem drog a pácháním drobných trestných činů. Noci prožívá na večírcích, citový život nemá žádný, jen známosti na jednu noc. Touží po něčem smysluplném. Chybí mu tradiční rodina a v podvědomí bojuje s psychickými modřinami, které mu způsobila nepřítomnost otce. Nesmí projevit zranitelnost, skrývá ji pod tvrdou skořápkou typického macha. Nechce se spoléhat na nikoho a na nic. Změna přichází, když se seznámí s Heather. Začne se mezi nimi rozvíjet romantický vztah, avšak Rick je dítě ulice a hrozí, že všechno skončí dříve, než to začalo... (TV JOJ)

(více)

Recenze (36)

klertecka 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl uplne zbytečnej film, absolutně bez pointy, bez příběhu, bez šťávy, dokonce i konec byl nijakej. Film plnej prostoduchych dialogu, blábolů, ktery mely znít asi hluboce, ale nedavaly zadnej smysl. Celou dobu vlastne Diesel jen mele nejaky svoje jakože myšlenkový pochody, ktery jsou tak plytky, ze jsem si říkala.. doprd*le cože?! Jediný co je fajn je prostředí do kteryho je to zasazeny a par negrovskejch vtipu. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Vin Diesel tentokrát nejen v hlavní roli, ale i jako režisér dramatického filmu z ulic spodiny velkoměsta. Díky tomu, že se Vin Diesel proslavil, objevila se na trhu i tato věcička z roku 1997, kde Diesel zkouší jít ve stopách Coppoly, De Nira a Scorseseho. Spíše televizní vzhled celého filmu, neustálé dialogy a téma je jasné - nejen penězi a dealováním je živ člověk, občas je nutné přehodnotit své postoje, třeba kvůli ženě. A někdo se z tohoto prokletí slumů dostane, někdo ne... Právě proto, že je tak jasné, oč autorovi jde, je velká nuda film sledovat. Kdo neprožil, těžko chytá záchytné body, a kdo prožil, nemá důvod to prožívat znovu. ()

Reklama

maker1 

všechny recenze uživatele

Je fakt, že to příběh nemá. Je fakt, že Vin Diesel je tak trochu narcis. Ale přece jenom, je to povedenější než zbytek filmů s podobnym příběhem jako tohle. Je i docela chvályhodný, že si k tomu Diesel napsal scénář, zahrál hlavní roli a zrežíroval to. Nemůžu si pomoct, mě tyhle filmy bavěj. A Vin Diesel je prostě talent. ()

Mangus 

všechny recenze uživatele

Chcel som vidieť niečo z Vinovej rannej tvorby a účinkovania na plátne. ,,Zbloudilci´´ je ale dosť nudný film, v ktorom sa toho veľa nestane, stále sa len kecá a ešte aj to o ničom. Dojem mi pokazil aj český dabing, ktorý bol strašný. V angličtine sa to trochu vytiahlo. Ku koncu sa film trocha rozbehol, ale zrazu vypršal do prázdna. Vin Diesel mi príde dosť strojený a akoby nevedel, čo má pred tou kamerou robiť, pokým nie je naštvaný alebo v nejakej prijateľnej póze. Je to dosť rozpačité, preto 3/10 (za zobrazenie New Yorskej nižšej triedy) ()

bourec 

všechny recenze uživatele

První celovečerní film Vina Diesela za kamerou.i když to téma je skutečný a zřejmě i vychází z režisérovejch zkušeností,film mi připadá nucenej,křečovitej.Má jedno plus,Vin si ověřil,že v nezávislejch vodách příliš úspěchu mít nebude,nemluvě o penězích,a natáčí jednu akční pecku za druhou.Sice možná pro některé jedince stupidní ale zábavné a nenudící.40%. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 18. ledna 1997 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)

Reklama

Reklama