Reklama

Reklama

Mladý Rick tráví dny jako jeho přátelé: prodejem drog a pácháním drobných trestných činů. Noci prožívá na večírcích, citový život nemá žádný, jen známosti na jednu noc. Touží po něčem smysluplném. Chybí mu tradiční rodina a v podvědomí bojuje s psychickými modřinami, které mu způsobila nepřítomnost otce. Nesmí projevit zranitelnost, skrývá ji pod tvrdou skořápkou typického macha. Nechce se spoléhat na nikoho a na nic. Změna přichází, když se seznámí s Heather. Začne se mezi nimi rozvíjet romantický vztah, avšak Rick je dítě ulice a hrozí, že všechno skončí dříve, než to začalo... (TV JOJ)

(více)

Recenze (36)

Pythonator odpad!

všechny recenze uživatele

Strhující příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. Nebo spíš naopak. Měl jsem vážně problém udržet zrak na Naftových vylízaných osvalených kreaturách vypouštějících z huby nehorázně tupé postřehy. Podobné dialogy by se snad daly zachytit skrytou kamerou na ulici mezi mladými flákači, co jen tak někde postávají a baví se o ničem ve stylu: "Ty vole, kurva, se mi podařilo nakazazit starou kapavkou a ta děvka mi uvěřila, že to chytla od prkýnka na hajzlíku." Samozřejmě, že tu hromadu ubohosti musel naftový frajírek doplnit o úžasné záběry na svůj nahý hrudník, aby ukázal, že kromě vylízaného mozku má taky vypracované svaly, takže je fakt kurevsky cool. ()

Henry Morgan 

všechny recenze uživatele

Byl to možná režijní debut, ale dal se zvládnout lépe. Nicméně, mělo to něco do sebe, přesto, že se to z 75% skládalo ze zbytečných rozhovorů a nulových dějových zvratů. Údajně Dieselova autobiografie. Pak je trochu jasné, že všem těmto balastním nešvarům přikládal větší váhu, než by se dalo předpokládat. Bylo to ukecanější než Rocky 5 a bohužel bez nějaké nosné myšlenky. Polepšení drogového dealera a děvkaře mohlo klidně proběhnout v 5 minutách. No, nevím přesně proč tři hvězdy, prostě v tom byla absolutní neprofesionalita, diletantství, naivita a možná kvůli tomu v tom bylo něco nepoznamenaného, nezkaženého, něco navíc. ()

Reklama

Mangus 

všechny recenze uživatele

Chcel som vidieť niečo z Vinovej rannej tvorby a účinkovania na plátne. ,,Zbloudilci´´ je ale dosť nudný film, v ktorom sa toho veľa nestane, stále sa len kecá a ešte aj to o ničom. Dojem mi pokazil aj český dabing, ktorý bol strašný. V angličtine sa to trochu vytiahlo. Ku koncu sa film trocha rozbehol, ale zrazu vypršal do prázdna. Vin Diesel mi príde dosť strojený a akoby nevedel, čo má pred tou kamerou robiť, pokým nie je naštvaný alebo v nejakej prijateľnej póze. Je to dosť rozpačité, preto 3/10 (za zobrazenie New Yorskej nižšej triedy) ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Diesel vo svojom režijnom, scenáristickom a hereckom debute vôbec netankuje ten Diesel, ktorý by sme chceli. Myšlienka filmu nie je zlá, ale príbeh je tak prázdny, že aj na Mikuláša dostane viac. Diesel prezentuje vo filme viac svoje namakané telo a príbehu sa moc nevenuje. Každopádne postava Ricka je celkom zaujímavá a dokáže upútať divákovú pozornosť, no vedľa nulového príbehu to bude asi väčšinu nudiť. 65% - 3* ()

maker1 

všechny recenze uživatele

Je fakt, že to příběh nemá. Je fakt, že Vin Diesel je tak trochu narcis. Ale přece jenom, je to povedenější než zbytek filmů s podobnym příběhem jako tohle. Je i docela chvályhodný, že si k tomu Diesel napsal scénář, zahrál hlavní roli a zrežíroval to. Nemůžu si pomoct, mě tyhle filmy bavěj. A Vin Diesel je prostě talent. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 18. ledna 1997 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)

Reklama

Reklama