Zbloudilci

Strays

USA, 1997, 105 min (Alternativní: 97 min)

Vin Diesel
  • JohnSmith

Pardon, o čem že to bylo? O ničem? Já už se lek,že to mělo o něčem být. No snad jen o tom, jak partička huličů trávy obskakuje holky z okolí a v tom marijánkovým oparu jednomu z nich dojde,že je něco špatně. Děsná nuda, to vám řeknu. Jedna * za snahu a za Vina, kterej mi byl tentokrát hooooodně nesympatickej(14.8.2009)

• klertecka

Tak tohle byl uplne zbytečnej film, absolutně bez pointy, bez příběhu, bez šťávy, dokonce i konec byl nijakej. Film plnej prostoduchych dialogu, blábolů, ktery mely znít asi hluboce, ale nedavaly zadnej smysl. Celou dobu vlastne Diesel jen mele nejaky svoje jakože myšlenkový pochody, ktery jsou tak plytky, ze jsem si říkala.. doprd*le cože?! Jediný co je fajn je prostředí do kteryho je to zasazeny a par negrovskejch vtipu.(1.7.2015)

Diesel vo svojom režijnom, scenáristickom a hereckom debute vôbec netankuje ten Diesel, ktorý by sme chceli. Myšlienka filmu nie je zlá, ale príbeh je tak prázdny, že aj na Mikuláša dostane viac. Diesel prezentuje vo filme viac svoje namakané telo a príbehu sa moc nevenuje. Každopádne postava Ricka je celkom zaujímavá a dokáže upútať divákovú pozornosť, no vedľa nulového príbehu to bude asi väčšinu nudiť. 65% - 3*(4.11.2013)

• Pythonator

Strhující příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. Nebo spíš naopak. Měl jsem vážně problém udržet zrak na Naftových vylízaných osvalených kreaturách vypouštějících z huby nehorázně tupé postřehy. Podobné dialogy by se snad daly zachytit skrytou kamerou na ulici mezi mladými flákači, co jen tak někde postávají a baví se o ničem ve stylu: "Ty vole, kurva, se mi podařilo nakazazit starou kapavkou a ta děvka mi uvěřila, že to chytla od prkýnka na hajzlíku." Samozřejmě, že tu hromadu ubohosti musel naftový frajírek doplnit o úžasné záběry na svůj nahý hrudník, aby ukázal, že kromě vylízaného mozku má taky vypracované svaly, takže je fakt kurevsky cool.(16.7.2014)

• honajz

Vin Diesel tentokrát nejen v hlavní roli, ale i jako režisér dramatického filmu z ulic spodiny velkoměsta. Díky tomu, že se Vin Diesel proslavil, objevila se na trhu i tato věcička z roku 1997, kde Diesel zkouší jít ve stopách Coppoly, De Nira a Scorseseho. Spíše televizní vzhled celého filmu, neustálé dialogy a téma je jasné - nejen penězi a dealováním je živ člověk, občas je nutné přehodnotit své postoje, třeba kvůli ženě. A někdo se z tohoto prokletí slumů dostane, někdo ne... Právě proto, že je tak jasné, oč autorovi jde, je velká nuda film sledovat. Kdo neprožil, těžko chytá záchytné body, a kdo prožil, nemá důvod to prožívat znovu.(7.8.2009)