Reklama

Reklama

Zbloudilci

  • USA Strays

Mladý Rick tráví dny jako jeho přátelé: prodejem drog a pácháním drobných trestných činů. Noci prožívá na večírcích, citový život nemá žádný, jen známosti na jednu noc. Touží po něčem smysluplném. Chybí mu tradiční rodina a v podvědomí bojuje s psychickými modřinami, které mu způsobila nepřítomnost otce. Nesmí projevit zranitelnost, skrývá ji pod tvrdou skořápkou typického macha. Nechce se spoléhat na nikoho a na nic. Změna přichází, když se seznámí s Heather. Začne se mezi nimi rozvíjet romantický vztah, avšak Rick je dítě ulice a hrozí, že všechno skončí dříve, než to začalo... (TV JOJ)

(více)

Recenze (35)

klertecka 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl uplne zbytečnej film, absolutně bez pointy, bez příběhu, bez šťávy, dokonce i konec byl nijakej. Film plnej prostoduchych dialogu, blábolů, ktery mely znít asi hluboce, ale nedavaly zadnej smysl. Celou dobu vlastne Diesel jen mele nejaky svoje jakože myšlenkový pochody, ktery jsou tak plytky, ze jsem si říkala.. doprd*le cože?! Jediný co je fajn je prostředí do kteryho je to zasazeny a par negrovskejch vtipu. ()

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

Pardon, o čem že to bylo? O ničem? Já už se lek,že to mělo o něčem být. No snad jen o tom, jak partička huličů trávy obskakuje holky z okolí a v tom marijánkovým oparu jednomu z nich dojde,že je něco špatně. Děsná nuda, to vám řeknu. Jedna * za snahu a za Vina, kterej mi byl tentokrát hooooodně nesympatickej ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Diesel vo svojom režijnom, scenáristickom a hereckom debute vôbec netankuje ten Diesel, ktorý by sme chceli. Myšlienka filmu nie je zlá, ale príbeh je tak prázdny, že aj na Mikuláša dostane viac. Diesel prezentuje vo filme viac svoje namakané telo a príbehu sa moc nevenuje. Každopádne postava Ricka je celkom zaujímavá a dokáže upútať divákovú pozornosť, no vedľa nulového príbehu to bude asi väčšinu nudiť. 65% - 3* ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Vin Diesel tentokrát nejen v hlavní roli, ale i jako režisér dramatického filmu z ulic spodiny velkoměsta. Díky tomu, že se Vin Diesel proslavil, objevila se na trhu i tato věcička z roku 1997, kde Diesel zkouší jít ve stopách Coppoly, De Nira a Scorseseho. Spíše televizní vzhled celého filmu, neustálé dialogy a téma je jasné - nejen penězi a dealováním je živ člověk, občas je nutné přehodnotit své postoje, třeba kvůli ženě. A někdo se z tohoto prokletí slumů dostane, někdo ne... Právě proto, že je tak jasné, oč autorovi jde, je velká nuda film sledovat. Kdo neprožil, těžko chytá záchytné body, a kdo prožil, nemá důvod to prožívat znovu. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

První celovečerní film Vina Diesela za kamerou.i když to téma je skutečný a zřejmě i vychází z režisérovejch zkušeností,film mi připadá nucenej,křečovitej.Má jedno plus,Vin si ověřil,že v nezávislejch vodách příliš úspěchu mít nebude,nemluvě o penězích,a natáčí jednu akční pecku za druhou.Sice možná pro některé jedince stupidní ale zábavné a nenudící.40%. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 18. ledna 1997 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)

Reklama

Reklama