Jménem spravedlnosti

Sworn to Justice

Akční / Drama

USA, 1996, 97 min

• SG-1

"Je tady horko nebo je horko mně?" -Janna-(7.1.2009)

Konečně jsem ¨se dočkal odhalenější Cynthie. Cynthia jako tajemná mstitelka je super,bojové scény sice nejsou jako kdysi jak jejich starších filmů,ale mě film nenudil ani chvíli,tak s čistým svědomím dávám za pět hvězdiček. Typické béčko 90.let na,které se můžu podívat kdykoliv. A nejen na žhavou Cynthia s krásným tělem.(20.8.2008)

Jak snadno se dají vystopovat vrazi a vykonat na nich pomstu. Trošku odvážnější oblečení a ze Cynthie je jiná ženská! 50%(12.3.2015)

• montel

Janna (Cynthia Rothrock) je doma napadena maskovanými lupiči. Útok nepřežije její sestra a synovec. Janna získává po tomto otřesném zážitku zvláštní psychickou schopnost, díky které může útočníky vystopovat a vykonat spravedlnost po svém....Průměrné akční béčko se slabšími akčními scénami,laciným příběhem a hodně blbým střihem. Ale pokud chcete večer vypnout mozek a pobavit se nad mlátičkou Cynthií, kterou já moc nemusím, tak budiž. Navíc jsem ji tady viděl poprvé téměř nahou a v sexy prádle.Hihi 40%(21.3.2010)

Béčkový akční krimi film pro nenáročné diváky. Přitažlivá a sympatická hlavní herečka - instruktorka bojového umění, bere spravedlnost do vlastních rukou a používá své umění úspěšně proti zločincům. Bojové scény, kterých se Cynthia účastní jsou docela zábavné - trochu na způsob Bruce Lee a Jackieho Chana.(27.6.2020)

• - V tomto filmu má Cynthia Rothrock pár erotických scén, při kterých vzniklo několik známých erotických fotek Cynthie Rothrock. (LION-MR.T)