Reklama

Reklama

Bejval sem slavnej

  • Velká Británie I Used to Be Famous
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Dvacet let po vrcholu kariéry se bývalá hvězda chlapecké kapely seznámí s mladým nadaným bubeníkem a nečekaně dostane druhou šanci se proslavit. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Dr.Manhattan 

všechny recenze uživatele

Hudobná feel good drama, pri ktorej od začiatku do konca viete ako skončí, ale vôbec vám to nevadí. Ed Skrein ma potešil. Trocha iná rola v akej sme zvyknutí ho vidieť, ale mne osobne tam veľmi sadol. Začínam ho mať docela rád, len ten spev by mal trocha doladiť, alebo ostať pri rape... poprípade len pri filme :))) Predpokladám, že väčšina čsfdákov ani nevie o tom že začínal v hudobnom priemysle. ()

gemi 

všechny recenze uživatele

Melancholická, až skoro depková záležitost, ale ne nepříjemně. Dává možnost vcítit se do člověka, který bejval slavnej a o dvacet let později nemá na večeři. Je o to hledání a znovunalezení sebe sama. Když už to vypadá, že není žádná cesta, ona se nějaká vyloupne. Akorát si myslím, že z tématu šlo vytřískat podstatně víc. Pro bývalé popové hvězdičky je to ale pětková záležitost. ()

Reklama

quido_zidle 

všechny recenze uživatele

Po prvních 15ti minutách jsem to chtěl vzdát... No a udělal bych chybu. Podobných filmů bylo natočených mraky, se stejným dějem, stejným koncem, tenhle byl ale něčím jiný a pokud bych měl použít jedno slovo, které ho charakterizuje, ty by bylo "roztomilý". Prostě mi teď v době, kdy na vás vyskakuje z obzazovky jeden psychopat za druhým (jak v reálu, tak ve filmech) sedl do nálady. P.S. Vzkaz od plebsu a naivních teenagerů pro kočkodana - protřelého absolventa Vysoké školy života: Tohle je portál pro hodnocení filmů, ne na vypouštění flustrace a zvracení na lidi! Na to vám výborně poslouží jiné servery a diskuze na nich... ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

U hudebních dramedií jsem nejednoukrát byl překvapen vysloveně suprovým zážitkem. Takže i z toho důvodu jsem neváhal a do tohoto filmu se pustil hned, jak jsem ho na Netflixu zahlédl. Výsledek není úplně šokující, ale i tak se na něj příjemně kouká. Emoce jsou sice hodně povrchní a režisér to tady do diváka valí rychlostí závodníka motorsportu, ale ve výsledku pořád platí, že se tu pracuje s hezkým životním příběhem a přátelstvím mezi vyhaslou hvězdou a nemocným klukem. Závěr pak vysloveně hezký. ()

kockodan 

všechny recenze uživatele

Klišovitá sračka, jejíž hodinu a tři čtvrtě dlouhou stopáž jsem projel za cca 30 minut, protože takových příběhů o underdogs co jsou zrovna down on their luck, a co se svu pílí a houževnatostí znova dostanou na výsluní už byla natočená celá řada a podle naprosto stejné osvědčené formule, kterou vidíme i zde a je stejně predictable jako u každého jiného takového snímku, co má plebsu v těžkých dobách asi dodat naději mottem: "Jdi si za svým snem, no matter what, a nakonec se ti podaří prorazit, překonat nesnáze a najít znova úspěch a naplnění, a ještě to při tom bude objevná, sebepoznávací cesta plná retrospekce a katarze, na které se nejen vyřeší všechny tvé osobní a vztahové problémy, ale najdeš i spoustu nových a nečekaných kamarádů na celý život, vyřešíš si vztah s matkou a nejdeš novou přítelkyni i smyls života." Bléééé! Hnus! Feel good filmy co dávají plebsu naději znova znova ráno v 6 vstát a jít do rachoty za minimální mzdu jsou asi potřeba, ale tohle je vážně cookie cutter replika všech klišé co jsme už v podobných sračkách viděli nesčetněkrát. Jediná hvězda za celkem dobré herecké výkony. Jinak jsem ale velkými gesty hlavního nesobeckého a empatického hrdiny víceméně neispirován, jelikož jsou velice přitažené za vlasy. Spíše to vše vyznělo velice hloupě a nepravděpodobně. Bývalá hvězda z 90's boy bandu si vybere muzicírování po barech a klubech s autistou, namísto kontraktu a tourování za velké peníze ze slavným muzikantem z jeho doby minulé slávy??? Naivním teenagerům se to určitě bude líbit ale nám, co známe reálný svět víme, že se tomu nedá moc věřit a vyznívá to hodně licoměrně a patronizing. Jako že nejen že je hlavní hrdina schopen vyhrát zpět svou ztracenou kariéru a odrazit se ze dna, ale nakonec se na ni vykašle a udělá tu správnou věc a jde do muzikantského holportu s autistou? Please! 10% ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama