Reklama

Reklama

Noemova archa

  • angličtina Noah's Ark (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Jak je všem známo, na Noemovu archu mohl pouze jeden sameček a jedna samička každého druhu. Ale co když se o této tajné události dozvědí dva myšáci a ani jeden z nich se nehodlá vzdát svého místa? Vini a Tito jsou nerozluční parťáci, hudebníci do nepohody, kteří nemají v plánu se utopit. S pomocí důvtipného švába a velkého množství štěstí se snad nesmělému básníkovi Vinimu a okouzlujícímu kytaristovi Titovi podaří na Archu dostat a společně se prosadit mezi zvířátky všech velikostí a tvarů. Dokáží tito dva koumáci svou hudbou zlepšit náladu na lodi, na níž musí všichni společně přežít čtyřicet dní a čtyřicet nocí? (Bohemia MP)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (4)

ValtorLP

všechny recenze uživatele

Člověk by čekal, že to bude mít animace jako Doba Ledová, ale že ve výsledku vůbec, jak nepovedené loutkové divadlo s příšernými animacemi, mohli se snažit víc. Náhledovka zaujme a u filmu usnete. ()

Tobinos odpad!

všechny recenze uživatele

Nevím co napsat, příběh hrozný, animace hrozná,mistama se trhá obraz,texty písní ty se vůbec nepovedly. Nejhorší hodina a půl v kině. Asi nejsem cílovka, tuto recenzi píšu během filmu až tak mě to nebaví. Když už to neuvidím, tak se nebudu zlobit ()

Reklama

kluk z Na 

všechny recenze uživatele

Nejvíc jsem se při dnešní návštěvě kina bavil u traileru na Kungfu pandu 4. Kdybych ten film prochrápal, udělal bych mnohem líp. ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama