Reklama

Reklama

Noemova archa

  • angličtina Noah's Ark (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Jak je všem známo, na Noemovu archu mohl pouze jeden sameček a jedna samička každého druhu. Ale co když se o této tajné události dozvědí dva myšáci a ani jeden z nich se nehodlá vzdát svého místa? Vini a Tito jsou nerozluční parťáci, hudebníci do nepohody, kteří nemají v plánu se utopit. S pomocí důvtipného švába a velkého množství štěstí se snad nesmělému básníkovi Vinimu a okouzlujícímu kytaristovi Titovi podaří na Archu dostat a společně se prosadit mezi zvířátky všech velikostí a tvarů. Dokáží tito dva koumáci svou hudbou zlepšit náladu na lodi, na níž musí všichni společně přežít čtyřicet dní a čtyřicet nocí? (Bohemia MP)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (6)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Márny pokus o ďalší animák s príbehom spojený s Biblickým Noé a jeho archou. Začiatok ešte dobrý, ale po 30 minútach sa kvalita znižuje, scény a dialógy sú zle nakomponované a príbeh v danej forme sa len zbytočne nafukuje do tých cca 90 minút – menej by znamenalo viac. Hlavné postavy (odkiaľ sa asi vzala inšpirácia?) s nevyužitým potenciálom. Škoda za to! Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Tobinos odpad!

všechny recenze uživatele

Nevím co napsat, příběh hrozný, animace hrozná,mistama se trhá obraz,texty písní ty se vůbec nepovedly. Nejhorší hodina a půl v kině. Asi nejsem cílovka, tuto recenzi píšu během filmu až tak mě to nebaví. Když už to neuvidím, tak se nebudu zlobit ()

Reklama

kluk z Na 

všechny recenze uživatele

Nejvíc jsem se při dnešní návštěvě kina bavil u traileru na Kungfu pandu 4. Kdybych ten film prochrápal, udělal bych mnohem líp. ()

ValtorLP

všechny recenze uživatele

Člověk by čekal, že to bude mít animace jako Doba Ledová, ale že ve výsledku vůbec, jak nepovedené loutkové divadlo s příšernými animacemi, mohli se snažit víc. Náhledovka zaujme a u filmu usnete. ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama