Život rodiny se obrátí vzhůru nohama, když se otec po profesionálním potápění nevynoří. Žádný pohřeb, žádné rozloučení, přemíra vzpomínek. Zdrcená ztrátou se Merel vyhýbá tématu manželovy smrti a všemu, co s ní souvisí. (Cinemax)

Arsenal83

Holandská nominácia na Oscara... to tam asi na výber mali už len nejaký dokument o goude a kabaret v drevákoch. Lebo nevravím, dráma, akože citlivá, hlboká to bola, ale je to celé len o emóciách hlavnej postavy, dejovo sa to utopilo, ako jej manžel. Film o žene, ktorá sa nevie vyrovnať so stratou muža, v kombinácii s intímnou kamerou dodáva smútok, ktorý postupne lezie hore krkom. ()

Johnny.ARN odpad!

Skvelo som si pri tomto depresívnom filme zahral a o nič som neprišiel. Nie každá holandská dráma za to stojí. ODPAD! ()

kolemjdouc odpad!

otec se nevynořil proto,že si malá dcerka hrála s přístroji připravenými na zabalení??Vypadalo to tak v záběru.Podivný vztah páru a ještě větší podivnost, když Merel zůstala sama.Synáček Borisko byl na přetažení latí po zádech.Ve smutku po otci nazve matku krávou......No nic. ()