poster

Daughter of Darkness

Drama / Horor

Velká Británie, 1948, 88 min

Režie:

Lance Comfort

Scénář:

Max Catto (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Stanley Pavey
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • liquido26
    ***

    Ne moc záživný film, který s hororem nemá mnoho společného, i když určitou dobrou atmosférou se pyšnit může. Hlavní hrdinkou je nesympatická vesničanka, která posluhuje na faře, chlapy po ní šílí a chtějí jí dostat na záda a ženský v ní vidí zlo a chtějí jí dostat pryč z města, což se jim povede. No a děvence z toho trochu hrábne. Za zmínku stojí mladá Honor Blackman ve vedlejší roli. Později se objevila v seriálu Avengers.(24.5.2014)

  • Flaxik
    ***

    Takhle je to vždycky, je někde pěkná ženská, chlapi po ní podělávaj a ženský kvůli tomu podělávaj. Poměrně slušný thriller je naneštěstí dost pokažen hlavní postavou. Siobhan McKenna (Emily) je totiž náramně škaredá, když se usmívá, vypadá, že má downa a udělat z ní osudovou ženu byla osudová chyba. Navíc po válce měli myslím ve Spojeném království přebytek volných žen, tak snad nemuseli vlézt na každou irskou hnusobu. Slabé tři hvězdy.(21.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace