VOD (1)

Epizody(7)

Příběh Rocca Siffrediho, který se ze skromných začátků vypracoval až k titulu krále porna. Podle skutečných událostí. (Netflix)

Trailer

Olík

Rocco „velkej pták“ Siffredi……jméno, které svého času resonovalo po celém světě, ale vsadím se, že jeho příběh zná málokdo. Prostředí sexuální průmyslu bylo, je a bude atraktivní a tak dost možná škoda, že se tvůrci víc zaměřili na rodinu (chvilkami jsem si nebyl jist, zda se stále dívám na osudy Italského hřebce nebo jeho nevlastního bratra), což je z mé strany docela paradox, protože za vůbec nejlepší epizodu považuji tu první, kdy byl Rocco ještě malé bambino. Také myšlenkových pochodů stylu „každé dítě má v sobě sílu stát se mužem a tahle síla se odráží v očích někoho jiného“ mohlo být o poznání méně a tak mi z toho vychází, že kdyby nešlo o příběh inspirovaný osudem ve své době dost možná nejznámějšího pornoherce, ale prostě jenom pohádka o klukovy s velkým přirozením, celé to mohlo dopadnout ještě o kapánek lépe.  PS: Hádám, že teď je na řadě Lady Dee :D ()

petrsv

Velmi dobře natočený seriál, kterému lze vytknout spíše úsměvné drobnosti. Je to o pornoherci, ale kamera je samozřejmě tak opatrná, aby nebyla pohoršena ani poslední teta v Horní Dolní. Příběh se až moc soustředí na emoční věci kolem rodiny (hlavně osiny v zadku Tommasa) místo na hlavní postavu. Skvěle vybraní představitelé Rocca ve všech věkových kategoriích. A nelze vynechat ocenění hudby. ()

misstake

Rozhodně lepší než dokument Rocco, který v roce 2016 dokonce putoval českými kiny. Myslím si, že stojí za vidění. Roccův vztah k rodině je rozhodně zajímavý a členové rodiny mnohdy bizarní kreatury. To jak se všechno točí kolem Tommasa je ale až iritující. Rocco je vykreslen jako polobůh, kterému podlehne každá žena a jak všichni víme, nemusí umět mluvit žádným cizím jazykem, ale jeho péro je mezinárodní. ()

AllShallFall

Jo točit seriály, nebo filmy o těch, co ve svém životě to dotáhli pouze k mrdání za prachy, jakoby vystudovali PhDr, Mgr, JuDr a Ing dohromady, je fakt vážně dobrý příklad pro dnešní mládež, kterým směrem je vlastně dobré se v životě ubírat. Serte na učení, buďte absolutně jednoduchý a debilní a tenhle konzumní svět vás náležitě ocení. Je to vážně dobrá volba pro budoucnost. Pak až ukážete svým rodičům vaši tvorbu, jistě na vás budou pyšní. Svět se v prdel neobrací. On už se definitivně obrátil. Protože tohle je fakt síla. ()

charlosina

V první řadě se chci zeptat: moralizující blitky aka komentář AllShallFall se dá zablokovat? Pokud ano, napište mi jak, prosím. // Supersex má skvělou výpravu, dokonce se dotýká témat, která detabuizují porno průmysl, prostor je místy věnován i ženskému pohledu, ALE: je ho zoufale málo a rodinného balastu zase až příliš. Dysfunkční rodina, matka, která si lásku šetří pro mrtvého syna a starší bratr, kterému zlomily srdce dvě pravděpodobně nejdůležitější ženy v jeho životě tvoří sice zajímavý příběh, ale tak nějak vy/rušují v příběhu o Roccu Siffredim, pornokráli, který prostě už jako dítě uvěřil tomu, že hybnou silou konzumní společnosti jsou prachy a sex, a tak se rozhodl dělat prachy sexem. // Toho heroismu a zlomeného ega tam bylo až příliš, ale protože Alessandro Borghi je perfektní, nemůžu jinak než se přiklonit k nadprůměru. ()