Epizody(7)

Příběh Rocca Siffrediho, který se ze skromných začátků vypracoval až k titulu krále porna. Podle skutečných událostí. (Netflix)

BoredSeal

Supersex má překvapivě povedené části a pár nepovedených. Dobře vybraný představitel Rocca, fajn kamera a výtvarný styl, kde opojné barevné orgie v pařížských swingers klubech nebo akcí pornoprůmyslu střídá depresivní byt nevlastního toxického bratra nebo prostředí chudé Ortony. Historky od Rocca, které už v nějaké míře za 40 let jeho kariéry různě vyšly v různých verzích v rozhovorech nebo dokumentech, se snaží autorka seriálu začlenit a potěšit jak fanoušky, tak se na kariéru specifického porno umělce podívat i ženskýma očima, aniž by sex pro zábavu nebo porno průmysl nějak odsuzovala. Pokud se to nedaří, tak paradoxně díky příliš velkému prostoru pro postavu nevlastního gangster bratra Tomassa, který ztělesňuje různé klasické toxické povahy v jednom - a to je problém, protože několik postav nahradili autoři fiktivní nemesis postavou, které prochází nesmyslně ledacos, až to při sledování příběhu Rocca ruší. I tak se jedná o zajímavý projekt lepší než obvyklá sériová produkce Netflixu. ()

Arkagas1989

Nedávno jsem zkoukla  Její tělo z naší české produkce, což je film, který ve mě nezanechal absolutně žádné emoce, byť je životní příběh hlavní postavy tak nervydrásající, že by u toho měl člověk na konci brečet jak kráva. Nic, absolutně nic. Oproti tomu je příběh Rocca tak nadupaný akcí, tak skvěle vizuálně zpracovaný, zahraný a podpořený dokonalým soundtrackem, že ho hltáze jedna radost a nemůžete se odtrhnout. Italové zase jednou dokázali, že filmy i seriály jim jdou a není to jen o tom, že se jedná o téma, které prostě lidi táhne, ať se Vám to líbí nebo ne.    Nejde tady o to, že byl umělec, jde tady o to, že to byl primárně člověk a i lidi, kteří se živí pornem jsou stále lidi s emocemi, životními peripetiemi a city.  Moje hodnocení: 9/10 ()

M.i.k.e

možnost nahlédnout do zákulisí porna je a bude vždycky lákavá (ať už se to někomu líbí nebo ne) a životopis nejznámějšího (vlastně jediného známého) pornoherce k tomu přímo vybízí. Jenže chyba lávky. Do zákulisí sice nahlédneme, ale je to tak nezajímavé a sterilní až je to nudné. A to samé vlastně platí i o Roccově životním příběhu. Tam se dozvíme že mu jeden bratr zemřel a druhý byl kokot a že Rocco přišel při bydlení v Paříži na to že má rád šu*ání a to je vlastně všechno. Teoreticky to mohlo fungovat i v téhle povrchní rovině, ale pak by bylo třeba znatelně prostříhat linku s Tomassem, který tu má až zbytečně moc prostoru na to jak nezajímavá postava to je a celé to patřičně zhutnit tak do tří epizod max. V téhle podobě to pro mě mělo zhruba stejnou přidanou hodnotu jako kdybych si pustil některé ze Siffrediho videí...40% ()

petrsv

Velmi dobře natočený seriál, kterému lze vytknout spíše úsměvné drobnosti. Je to o pornoherci, ale kamera je samozřejmě tak opatrná, aby nebyla pohoršena ani poslední teta v Horní Dolní. Příběh se až moc soustředí na emoční věci kolem rodiny (hlavně osiny v zadku Tommasa) místo na hlavní postavu. Skvěle vybraní představitelé Rocca ve všech věkových kategoriích. A nelze vynechat ocenění hudby. ()

charlosina

V první řadě se chci zeptat: moralizující blitky aka komentář AllShallFall se dá zablokovat? Pokud ano, napište mi jak, prosím. // Supersex má skvělou výpravu, dokonce se dotýká témat, která detabuizují porno průmysl, prostor je místy věnován i ženskému pohledu, ALE: je ho zoufale málo a rodinného balastu zase až příliš. Dysfunkční rodina, matka, která si lásku šetří pro mrtvého syna a starší bratr, kterému zlomily srdce dvě pravděpodobně nejdůležitější ženy v jeho životě tvoří sice zajímavý příběh, ale tak nějak vy/rušují v příběhu o Roccu Siffredim, pornokráli, který prostě už jako dítě uvěřil tomu, že hybnou silou konzumní společnosti jsou prachy a sex, a tak se rozhodl dělat prachy sexem. // Toho heroismu a zlomeného ega tam bylo až příliš, ale protože Alessandro Borghi je perfektní, nemůžu jinak než se přiklonit k nadprůměru. ()