Profesionálny wrestling alebo voľný zápas. Je to celé iba hra pre divákov alebo drsný a surový šport, vyžadujúci chlapov z ocele? Svet profesionálneho wrestlingu v sebe spája umenie, komerciu i veľké športové výkony. Títo zápasníci sú následníkmi dávnych kočovných komediantov a rovnako ako oni nemajú na ružiach ustlané. Absolvujú tristo zápasov do roka, často vystupujú i dvakrát denne, v miestach vzdialených stovky kilometrov. Tí najlepší získajú slávu, peniaze i obdiv fanúšikov, ale nič netrvá večne. Na záver zostáva tvrdá drina, fyzická bolesť a nekonečný kolobeh boja o prežitie.. Režisér Barry Blaustein nás zavedie do tohto zvláštneho sveta, ktorý je niekedy brutálny, inokedy plný humoru, ale vždy predýchaný človečinou. (oficiální text distributora)

Stolz6

O tomto programu jsem očekával víc něco jako tréninky na jednotlivý zápasy a nebo ukázky chvatu jako to bylo v ukázkách v televizy. Dvě hvězdy za to, že byli vidět záznamy starších zápasů, které na netu nenajdu. ()

p.i.t.b.u.l

Nejlepší show, která je oblíbená nejen v USA, Wrestling. Musím se přiznat, že tohle není můj šálek kávy. Nemám to rád, připadá mně to jako stupidní zábava. Nicméně to, že to je obrovský gigant na zábavu a především na peníze už svědčí o tom, že to své publikum má a bude mít vždycky. Chtěl jsem se na to podívat jen z jednoho důvodu a to kouknout se na bývalé zápasníky Johnsona, Austina aj, když začínali. Jako náhled do zákulisí tento dokument není špatný. Nevím jestli to bylo míněno tvůrci vážně nebo to udělali jen pro dramatičnost, ale co se mně opravdu nelíbilo byly manželky s dětmi a jejich chování. Já nerozumím jediné věci, proč berou své děti na tyhle zápasy? A pak se tam bojí, pláčou a utěšují své děti, že to je jen nahrané apod. Vždyť ty děti z toho musí mít ještě větší trauma. Tohle mně totálně zhnusilo celý dokument, protože koukat se na to jak dítě chce jít pryč a ona ho tam drží a při tom se sama bojí o svého manžela, mně připadá jako vymaštěnost americké populace. Ale možná to byl záměr tvůrců a třeba ve finále to je jinak. Každopádně tento dokument byl zajímavý, nicméně znovu se na něj dívat určitě nebudu. ()

DonBraso

Znova jsem si pustil tento dokument a pořád ve mě vyvolává stále stejný pocit.Když někdo neodsuzuje tento sport,divadlo,show či jak jinak ho nazvat,ale podívá se do vnitru zůčástněných osob,tak zjistí,že taková procházka růžovou zahradou to vždycky není a přesně tenhle dokument ukazuje to,co normálně v show nevidíte. Teď už je tenhle dokumentů díky WWE spousty na úkor kvality. ()

KorenGeorge

Pěkný dokument, který osudy několika wrestlerů z různými životními cestami tvoří mozaiku této drsné sportovní zábavy. Líbila se mi komplexnost, s jakou je wrestling popisován a vyvrácení iluze, že prací ve WWE se druhořadí atleti dostanou k balíku peněz za málo námahy. Profesionální wrestling tvoří uzavřený pro laiky těžce pochopitelný svět, ve kterém toho opravdu není příliš dobrého, ale kdo mu jednou propadne, těžko z něj vystupuje, jak je krásně vidět na příběhu Terryho Funka a Jakea Robertse. Od dob, kdy byl tento dokument natočen, se událo mnoho dalších životních příběhů zápasníků, které by rozhodně stály za zaznamenání. A divím se, že psychopata New Jacka ještě nezavřeli do pakárny, nebo nezastřelili. ()