Reklama

Reklama

Unesená loupež

  • Indie Chor Nikal Ke Bhaga (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Letuška s přítelem musí ukrást diamanty, aby splatili starý dluh. Jejich letadla se ale zmocní únosci a promyšlený plán se jim rázem úplně vymkne z rukou. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Vavča 

všechny recenze uživatele

Hlavní herečka Yami Gautam mě prostě baví, aneb jak jedna letuška k (ne)štěstí přišla. Heist movie, který dovedně rozplétá příběh a nenápadně si chystá půdu na pár zvratů. Napětí by se dalo krájet, hlavní antagonista přihrává slušně a celou dobu tempo filmu neupadá. Nenechte se zmást začátkem, kdy to vypadá na fluff romanci z Dubaje a hezky si počkejte na rozvinutí děje. ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

No, je to indické. Takže úvodní pasáže romantického seznámení, doplněné milostnými indickými písněmi, jsou na úrovni bollywoodu. Únos letadla je podán také trochu jinak, než to točí na západ od nás, ale některé přešlapy dostanou význam ke konci. Devizou filmu je to, že po přistání je všechno úplně jinak, a to beru jako opravdu dobrý nápad. A jak se říká - konec dobrý, všechno dobré. 70%. ()

Reklama

wallax 

všechny recenze uživatele

Indiáni z Indie vedia tiež natočiť celkom dobrý triler...akčný...napínavý...zapletený...romantický(?)...a bez spievania. Ale teraz vážne, film mal zaujímavo prepletenú zápletku, zvyčajne s takýmto niečím prídu Hollywoodania. Trošku mi nesedelo hranie hlavných postáv, ale možno to robila tá hindčina na ktorú nie som zvyknutý. Čo sa týka odsýpania deja a vystavania napätia, tak to bolo spravené dobre. A prišlo aj na záverečný zvrat. Sú tu aj lepšie filmy o únose lietadla, alebo o krádeži diamantov, ale tento to sympaticky kombinuje v jeden celok a tak Vám ušetrí čas, ktorý by ste strávili pozeraním dvoch filmov (netvrdím, že by to vo finále nebolo tak lepšie) 😉 ()

Dukekuky 

všechny recenze uživatele

Film mě přitahoval už jenom od oznámení a když jsem ho teď zhlédnul tak musím říct že jsem mile překvapen ! Myšlenka tohoto filmu je hodně dobrá a příběh je dosti zapeklitý, někde se rozjíždí romantika někde zas thriller. Nemyslím si že tohle je úplně nejlepší kombo ale zde to nějak funguje, konec byl ale zklamání a ukázalo se něco nemožného a něco takového co by snad v realitě vůbec nešlo, ano vím že teď pletu realitu do thrilleru ale když film se snaží být po celém únosu letadla být reálný tak to vyčíst můžu. Jinak je to fajn jízda kterou si rozhodně užijete. 7/10 ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Priznávam, že popis ma až tak nezaujal a obával som sa, či to nebude len nejaký tuctový heist film, ale napokon to bolo naozaj parádne! Skvelý koncept filmu, ktorý začal ako klasická romantická dráma, no potom prišli skutočne zaujímavé zvraty v deji, ktoré to poriadne rozprúdili. Plán ako splatiť dlh sa napokon otriasa v základoch, a to čo malo byť relatívne jednoduché sa stalo takmer nemožným. A keď už sa zdalo, že všetko je úplne jasné, tak sa ukázalo, že to až tak jasné nie je. Skvelé zvraty a obraty v deji, dramatizácia, a aj zaujímavé postavy - to všetko hralo do karát. Akurát ten záver na letisku počas vyšetrovania únosu mi prišiel trochu nedomyslený a ľahko odvrátený. Ale inak výborné, takmer 5* (ale za ten koniec hviezda dole). ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama