Americký cyborg

• USA American Cyborg: Steel Warrior

Svět je po nukleární válce a lidem hrozí vyhubení. K zabezpečení pořádku jsou využívány nelítostné androidní stroje. A v tomto chaosu žije žena, která představuje jedinou šanci na záchranu lidstva. Od nukleární války uplynulo 17 let a lidské rase hrozí vyhynutí. Ve spálených městech vládnou plenící gangy zločinců. Přežívající lidé jsou chráněni počítačovým systémem využívajícím cyborgy – nelítostné stroje s lidskými rysy, které zajišťují na Zemi pořádek. Uprostřed bídy a chaosu žije půvabná dívka Mary (Nicole Hansen). Vědci do jejího těla zavedou oplodněné vajíčko, jež musí být za každou cenu zachráněno – je totiž jedinou šancí na zachování lidského pokolení. (oficiální text distributora)

Scytale

Jedna hvězdička za cyborga ala Terminátor s pečlivě zastřiženým knírkem a starostlivostí, aby měl vždy pečlivě naleštěné boty :-) ()

TERRORDROME

Bavil som sa vtedy a bavil som sa aj teraz. Najbéčkovatejšie béčko zo začiatku 90-tych rokov o ženskej čo musí ochraňovať gumové embryo pred fičúrskym cyborgom ktorého najviac trápi aby mal vyleštené čižmy. V tom jej pomáha hrdina s mohutným három. Takže behajú po zrúcaninách ( úžasný bordel ), neustále sa s cyborgom mlátia a ten sa vždy zregeneruje ( aj jeho handry ) aby sa mohli mlátiť znova. A tak stále dokola s výnimkou návštevy rádioaktívnych kanibalov. Akčné scény sú našťastie dosť dobre zvládnuté a celkom nápadité. Celé sa to rúti svižne dopredu takže ak pri tom človek moc nepremýšľa a neočakáva nejaký prejav inteligencie môže sa pobaviť. Ja som sa. ()

Všežrout

V Tel Avivu natočené nenáročné zábavné béčko vezoucí se na vlně "cyborg filmů" začátku devadesátých let. Hlavní dějová linka (cesta Mary, "jediného zdroje zárodečného vajíčka", s jejím "jediným žijícím plodem na neplodné planetě" k moři) by se dala brát jako nízkorozpočtová předchůdkyně Potomků lidí ;-) ()

Bozvav odpad!

To je sračka i s přihlédnutím k době vzniku. Ubohá výprava, děsné triky, nesympatické obsazení, nulové dialogy, mizerná kamera. ()

Hapretor

Jak blbé a chudé, tak vtipné a záživné. Jen si dovolím technickou poznámku: Cyborg je "robot" a navrchu člověk - viz Terminator. Samooprava u cyborga je blbost! Je to vlastně (hlavně) válečný stroj. Android (viz Blade Runner) je umělý člověk, který běžného člověka ve všem předčí. Zde je regenerace možná jako "cool" schopnost. Spojení obou "typů" hi-tech humanoida je redundantní. Tudíž název filmu je debilní (stejně jako děj - vykradení leččehos jiného v žánru), ale stejně tak vtipný. ()

Clark_Kent

Ty zlatý časy VHS, má to docela jinej takt. Svým způsobem to určitě, skalní fanoušky zaujme. Klasická cybork mánie devadesátek. Musím říct, že Joe Lara se hejbal tenkrát hodně dobře. ()

Yuri69

Van Dammův Kyborg je otřesné béčko, ale toto?! Nebýt vyloženě směsných scén se seniorním záporákem bylo by to na odpad. ()

djbarrel

V budoucnosti po nukleární válce běhá těhotná, nepolíbená ženská s dítětem ve flašce, spolu s cyborgem, který neví, že je cyborg vstříc lepším zítřkům a honí je cyborg který ví že je cyborg. OMG ... Příběh je kravina, zpracování taky za moc nestojí, špatní herci a ještě horší lokace a kostýmy. Co víc si přát ... když je člověku 12 let ... ale takhle bohužel. 8 % ()

ZdenoMolnar

Dávam tri hviezdy za to že to malo dobrý koniec ten zápas vo vode,klasický bozk a hlavný hrdina Austin má poslanie a odíde,zdá sa mi ale ten film že je to opakovanie terminátora ale zato sa to dalo pozrieť a nenudil som sa. ()

schindler

Už podle stylového názvu se dá poznat, že půjde o béčko z velkým B. A taky že jo, mix Terminátora a bůhvíčeho ještě působí uboze, na druhou stranu pořád někdo někam utíká, střílí nebo hází dekly od popelnic, jednoduše pořád se něco děje. Jako zajímavost uvádím, že před tímto skvostem jsem shlédl Bourneovo Ultimátum a tak mě všechny bitky přišly jako ve zpomaleném filmu. ()

Declen

Nechápu co se mi na tom filmu tak v mládí líbilo. Možná se začala projevovat moje neobjevená láska k postapu, možná ta blonďatá němka. ()

goodridge

Uboha zlodejina Terminatora. Ale diky bohu tento film nebol brany vazne uz ani v dobe vzniku. takze ked sa nato clovek pozera s nadhladom. je to obycajna relaxovka ktory neurazi. dej ma rychly spad, je tam vela akcie, stale sa nieco deje. som fanusikom akcnych Bckovych filmov, takze ked som to dopozeral som sa nad tym zlahka pousmieval a dal som slusne 2 hviezdy. ()