Americký cyborg

Kuli Sander

Kostýmy:

Yuval Caspin
  • Lacike

Zly z polovici cyborg a z tej druhej terminator s 80tkovym pornofuzom naháňa cely film nasich dvoch hlavnych hrdinov kvôli dôlezitemu Mcguffinovi v jednej rozpadnutej tovarni, ktora predstavuje postapo svet. Sem tam sa trochu pobiju, sem tam po sebe vystrelia ale väcsinou len utekaju a utekaju a kedze ta tovaren zase tak velka nie je, tak vidno, ze sa tocia v kruhu. Na konci sa dockame aj moralneho ponaucenia, ze nie vsetci cyborgovia su zli. Proste klasicka beckova volovina na zabitie casu a par mozgovych buniek. 2* davam za bitky, ktore nie su uplne zle a ked sa tam nemlatili, tak to bola aspon sranda na ucet tvorcov.(30.3.2016)

Teda jestli tohle neni vykradenej Terminator tak uz nevim co by to melo bejt ale jinak se mi to celkem libilo melo to spad vizualne to vypada slusne je to sice hrozna zlodejna ale na druhou stranu co vzniklo v postprodukci cannonu nemuze bejt uplne zfusovany a jak Joe Lara zjistil ze je ve skutecnosti cyborg mne celkem dostalo takhle nejak nebo o neco lip mel vypadat ctvrtej terminator takhle vzniklo jenom dalsi becko ale uchazejici(31.1.2012)

V Tel Avivu natočené nenáročné zábavné béčko vezoucí se na vlně "cyborg filmů" začátku devadesátých let. Hlavní dějová linka (cesta Mary, "jediného zdroje zárodečného vajíčka", s jejím "jediným žijícím plodem na neplodné planetě" k moři) by se dala brát jako nízkorozpočtová předchůdkyně Potomků lidí ;-)(26.6.2010)

• Kordus

- Nemáme náboje. Nejbližší zásobárna je moc daleko. - Jaký je v tom rozdíl? Ten cyborg byl už zasažen milionkrát. - Cyborg není jediný nepřítel. Musíme jít ještě přes území Leachů. - Leachů? - Radioaktivní kanibalové. Nechtějte se s nimi setkat... --- Škoda, že jsem to jen slyšel, s obrazem to musi být úžasné.(8.6.2009)

Jak blbé a chudé, tak vtipné a záživné. Jen si dovolím technickou poznámku: Cyborg je "robot" a navrchu člověk - viz Terminator. Samooprava u cyborga je blbost! Je to vlastně (hlavně) válečný stroj. Android (viz Blade Runner) je umělý člověk, který běžného člověka ve všem předčí. Zde je regenerace možná jako "cool" schopnost. Spojení obou "typů" hi-tech humanoida je redundantní. Tudíž název filmu je debilní (stejně jako děj - vykradení leččehos jiného v žánru), ale stejně tak vtipný.(5.9.2012)