AKA

• Francie AKA

Ostřílený agent pronikne do zločineckého podsvětí, kde se nečekaně spřátelí se synkem šéfa gangu. Brzy se ale bude muset rozhodnout, na čí straně vlastně stojí. (Netflix)

TOPmoovie

konecne action thriler bez nasilnych pokusov o vtipne dialogy.  konecne nieco do coho amerika nestrkala prsty.    good one! ()

vinducha

Kameraman Ztracených kulek si vyzkoušel scenář a režii , a za mě to nedopadlo vůbec zle. Klasicky poslední 1/4 filmu je přehnaně korektní , co bylo zlé je najednou hodné a naopak .  Ale když člověk počítá s tím, že to netočily kapacity jako třeba  pan Scott nebo Scorsese , tak může být docela spokojený. ()

mdf

Otřepaný scénář, možná trošku natahované, ale ve své podstatě to až tak zase špatné nebylo. ()

holtis

Solidní francouzský akční film, první dvě třetiny výborné svižné tempo...závěr tempo dobré, ale scénář zase nepropracovaný a slabý. Hlavní postava, kterou hrál Alban Lenoir je obsazena velmi dobře. Po dlouhé době zase akčňák co stál za shlédnutí...65-70%. ()

Zaks

Výborný francúzsky akčnák, síce trochu jednoduchší dej, ale o to viac sa dbá na detailnú akciu plnú HS a ďalších chuťoviek. ()

Maslo133

Až na trochu delší stopáž celkem sympatický filmeček. Přirovnal bych to ke guláši z nádražky. Člověk od toho nic moc nečeká, ale nakonec odchází celkem spokojený a klidně si ho dá příště znova...69% ()

Tomgunses

Bylo to fajn, akce promakaně parádní, herci super, trochu se to táhlo, ale mně to nevadilo. Zajímavý temnější děj, režie bezva. 75 % ()

Jeff_Geiger

Kdyby nic jiného, konečně herec, který umí držet kvéry a zacházet s nima. Já prostě nesnáším, když super tvrdý hlavní hrdina drží pistoli jak prase kost. Ani jinak to není vůbec blbý. Za poslední dobu hodně slušný akčňák ()

K1K0

Ako naozaj bombový pribeh konečne po niejakej dobe som našiel niečo zmysluplne čo sa dá aj pozriet, agent v prevleku sa infiltruje medzi tých najhorších ludi. Páči sa mi tento film, svojim poslaním mi pripomína muža v ohni tiež vynikajúci film, akčne svižne dojemne a veľmi podobne. ()