Výzva

(TV film)

Dvojčata Shane a Elitzabet žijí odděleně, jedna s matkou a druhá s otcem. Po dvou letech se znovu setkávají v jedné televizní reality show. „Výzva", jak se tato show nazývá, spočívá v tom, že se studenti z celé Ameriky utkávají o vysokoškolská stipendia v odvážných zkouškách vytrvalosti znalostí, a odehrává se na mexickém pobřeží. Shane je vegetariánka a člověk orientovaný na přírodu, Elitzabeth zase městský člověk s podnikatelskými sklony. Je jasné, že si děvčata příliš nerozumí, přesněji řečeno, nechtějí si rozumět. Ale jelikož bojují v jednom týmu, jejich spory prudce zasahují do skóre a tým začíná prohrávat. Navíc chce televizní producent za každou cenu zvýšit sledovanost, a tak se snaží děvčata ještě více proti sobě poštvat. To se mu nejprve docela bez problémů daří, ale pak se zbytek týmu naštve a sestrám domluví. Ty se nad sebou zamyslí a začínají si „přicházet na chuť"... (oficiální text distributora)

Jurge

Nečakal som od tohto filmu veľa, zvlášť keď ho režíroval Craig Shapiro, režisér najhorších Olsen-filmov. No výsledok ma príjemne prekvapil. Kupodivu sa na to dalo pozerať, hoci začiatok bol ako z väčšiny nových Olsen-filmov. Zaujímavý námet, zaujímavo natočený film, baby sa hecli a predviedli celkom dobré výkony, ani tak nie herecké, ako skôr fyzické. Celkom ma to zaujalo a pozrel by som si to opäť. Nie je to síce ich najlepší film, ale určite patrí k tým lepším. ()

Milsa

Toto sa im celkom podarilo. Trápny koniec mohli vynechať, ale s filmom nesúvisí, takže do hodnotenia ho nezahŕňam. ()

Marty1905

Film natočený jako televizní soutěž dobrý nápad, hezky natočeno. Klasická romantická zápletka nechybí. Nejlepší na filmu je jeho super konec a ukázání snímků z ostatních filmů s děvčaty. Líbilo se mi vybavení všech filmů ve kterých hrály a zjištění že jsem ještě neviděl všechny jejich filmy. ()