Království hříchů

• Česko Empire of Sin (více)
všechny plakáty

Lucie Vondráčková trpí pod ranami biče jako unesená princezna v česko-americké akční fantasy!
V dávnověké říši umírá král a jeho následník, korunní princ Alexander (Ryan McDonald), si musí při nástupu na trůn vybrat za ženu jednu z princezen unesených do stříbrných dolů. Princezna Alana (Lucie Vondráčková) a její družky jsou spoutány pásy cudnosti, vězněny, bičovány a krutě týrány hluboko pod zemí. Dobrodružná cesta za svobodou, kterou podnikne Alexander s velekněžkou Shirou (Rena Mero), se neobejde bez souboje se zlou Brianou (Daniela Krhutová). (oficiální text distributora)

Prubner

Něco jako děj se objevuje jen na začátku a na konci, čas mezi tím je vyplněn šermováním, bičováním dívek (které to asi moc nebolí, protože vůbec nereagují) a záběry polonahých holek těžících v dole polystyrenové kameny. Lucie Vondráčková vypadá, jako by jí nikdo neřekl, co má dělat. Jedinou pochvalu zaslouží Daniela Krhutová, která si svou záporačku užívá a jediná předvádí něco, co se dá nazvat herectvím. ()

ajaxx odpad!

To bych rád věděl, co na tomhle snímku je pornografického. To není ani soft, natož hard. Pár nahých holek se spolu koupe nebo se masíruje a to je celé to péčko. Když k tomu připočtu téměř nulový děj, mizerné herectví a další tragédie, nelze dát víc (a vlastně ani míň) než odpad. ()

Grimaldon odpad!

Je spousta špatných filmů, ale horší než špatně filmy jsou ty nudné a Království hříchů je toho netypickým zástupcem. Přiznávám že jsem pořád mírně udiven z účasti Lucie Vondráčkové.  Ne že by hrávala v nějakých veledílech, ale spatřit jí ve filmu kdy hlavním cílem je ukazovat lidi oblečené do latexu jak bičují své spoře oděné, přesto po většinu stopáže nic neodhalující otrokyně, tomu říkám špatné kariérní rozhodnutí. Pořád jsem ale zvědav na další Simandlova díla. Je totiž potřeba zjistit , o kolik horší ještě dokáže být. ()

misa kulicka

Scénář - mizerný, režie - slabá, celkový dojem - slabota. Nejlepší byly šermířské souboje. Jen se divím těm hercům, včetně Lucky Vondráčkové, že v té mizerii hráli. ()

Kritak

Naprosto neuvěřitelní Fantasy svět kde rytíři v těžké zbroji padají jako mouchy všechny ženy vypadají jako top modelki co se NEdají zbičovat do krve,60ti kilová blondýna pošle k zemi obra,pana se pozná podle poprsí a spousta dalších úžasných věci třeba různé časové smyčky a tak :) prostě to musíte vidět s kamarády jinak to opravdu není ani trochu na koukání. ()