Vražda mimo sezonu

Kim Leggatt

Rodney Holland

Kostýmy:

Ana Ioneci

Tyhle zlodějsko-vztahové „romance“ mám docela rád. Problém je, že si jsou mnohé docela podobné a trošku neoriginální. Tady je ta zápletka až moc okatě vymyšlená, než aby vypadala alespoň trochu realisticky, strašně tady funguje osudová a nevyhnutelná náhoda, která vám dojde strašně brzy a trošku pokazí celkový dojem. To rozvláčné tempo vadí asi nejméně. Ale najdou se i světlejší okamžiky (každý s Dominique :-)). 2,5*(9.4.2012)

• Terva

Skoro nudné a dlouhé. 40 %(12.6.2011)

• numi

Příliš rozvláčné, zdlouhavé a přesto trošku nedotažené a trošku neúplné. A když děj nabere zajimavé obrátky, tak film zase nabere tempo a rychle skončí. Ocenil bych to spíše obráceně... Dominique Swain už dávno ztratila svou "lolitovskou" krásu a společně s ní ztratila i hereckou jistotu. Dennis Hopper si libuje v nevýraznosti a tak nadchne jen Gina Gershon, která opět dostala roli na tělo. Out Of Season (český název Vražda mimo sezónu) je film, který jste už mohli vidět stokrát na některé z našich komerčních stanic. Stále jedno a to samé dokola. A ještě ne zrovna příliš zajímavě. [říjen 2005](5.10.2005)

• CageDepp

Film neměl šťávu.. utahaný moc. Mohlo tam být trochu vtipu..(23.11.2007)

• BOURQUE

Slabo natočený film o tom, ako starec predáva svoje „nezákonné vedomosti“ mladíkovi. Aspoň prítomnosť G. Gershona potešila. Osobné hodnotenie: 59% (*) (1.6.2013)

• retrix

Režie je v pohodě, herci hrají, jak mají, ale děj je nudný, rozvláčný, směřující ke konečné pointě. Vše je zaměřené na závěrečné rozuzlení a to je málo na film. Sice jsem to přetrpěl až do konce, ale několikrát během filmu jsem málem usínal.(13.11.2012)