Reklama

Reklama

Krásný život

  • Dánsko A Beautiful Life
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Hudební producentka objeví skrytý talent u mladého rybáře, který ale neví, jestli je připravený na hvězdnou kariéru – a na lásku. (Netflix)

Recenze (14)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Tých príbehov už bolo. Neoholený zálesák čo loví kapry vezme drevo do ruky a zrazu má hlások ako eunuch po dvojnásobnej kastrácii a ešte aj novodobý Dán z Teheránu takmer zhodí stodolu od nadšenia. Samozrejmosťou je ťažký osud, detstvo bez rodičov a tak, to preto nezvýšilo na žiletky. Zvyšok je už len o tom, že hudobná manažérka v tejto hviezde uvidela potenciál, lenže prvé, čo využila, bola jeho potencia. ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

Christopher je sympaťák a pesničky šité na mieru počúvateľné, príbeh extra neotravuje, len nemá nič navyše, všetko sme to už niekde videli. 2,5* ()

klukluka odpad!

všechny recenze uživatele

Potoky slz, silná gesta, nenahraditelné ztráty, zbytečné, ale neodvratné prohry, výčitky a zrady, v součtu desítky minut zjihlých pohledů, všichni ranění, v problémech a věčně v tenzi- prostě kýč, kýč, kýč- jak ten bič. Ale pochopím, když se to bude líbit. Adonis s andělským hlasem se zamiluje do kromobyčejné holky- ano, takže do tebe, do tebe, a do tebe samozřejmě taky. Což o to, tenhle Elliot/ Christopher vypadal a zpíval luxusně, ale to neznamená, že tady každá druhá scéna nebyla zbytečně natažená plus mínus o 3 minuty. Byla. A nejen proto je to pro mě totální propadák. ()

Katie88 

všechny recenze uživatele

Příběh je pěkný, ale chybí tomu kvalita zpracování. Ty motivační řeči o nové rodině na konci pak působí dost trapně, protože za celou dobu sledování tam žádná velká hloubka není. Výsledkem je jeden velký kýč a navíc mě dostávalo, že porovnávali sice hezky zpívajícího popovýho zpěváka s rockovou hvězdou. Jasný, hudba je jen jedna, ale to porovnání je opravdu směšný. Tak na 2,5 hvězdy. ()

Luciee113 

všechny recenze uživatele

Celkově se mi zdál příběh velmi velmi slabý. Kromě krásně zazpívané písně, kterou zapěl náš rybář hned na začátku filmu v baru, mě tam nic jiného nechytlo. Pak už tam byla docela nuda. Škoda. Ani nevím, proč tomu dávám ty dvě hvězdičky... Aha, už vím... Asi proto, že tam na konci nikdo neumřel. Kdyby nedejbože jo, já bych dala odpad a ostatní by sázeli po 5* , páč je to v poslední době hroooozně mooooc oblíbený:/ ()

ElleMcDee 

všechny recenze uživatele

Elliot je rybář, kterému zemřeli rodiče, když byl malý a od té doby se tak nějak sám protlouká životem, vlastně pořádně neví, co s ním a všechny od sebe odhání. Dokud se nepotká s vdovou po slavné hudební star, která v něm vidí velký talent. A tak začne spolupracovat s její dcerou Lilly - hudební producentkou, která má s mámou po smrti svého otce poněkud napjaté vztahy a drží v sobě své vlastní démony. Samozřejmě to těm dvěma začne klapat nejen po profesní stránce, ale než přijde emotivní happy end, život (scénáristi) jim musí pod nohy naházet ještě pár klacků. No, jedná se o průměrnou romanťárnu, kterých je na Netflixu spousta, ale za hudbu dávám jednu hvězdičku navíc, protože zpěvák má opravdu krásný hlas a jeho písničky se mi líbily. Jako odpočinkový film fajn, ale fakt od toho nečekejte žádný trhák. ()

mia.com 

všechny recenze uživatele

Mohlo to byt i zajimave, kdyby to nebylo tak vlekle a nudne a proste pomale. Pri preskakovani scen jsem si to sice vyrobila sviznejsi, ale nestacilo to. Proste jsem se nudila a ani zpev me nenadchnil. Na me moc vysoko polozeny kapku ujeceny hlas. A zminila jsem se, ze to byla nuda? ()

tein 

všechny recenze uživatele

Kycovita prvoplanovana nezazivna zdlouhava romantarna pro ztrestene a nadrzene pubosky, kde se radoby drsnak chova jako hystericka buznicka (rozhodne nemysleno homosexual), jez kvili jako by jej nekdo nakopal do rozkroku. Pubosky z toho dojaku asi chrochtaji blahem, jelikoz navic hlavni postava skvele odpovida moderni verzi drsneho ac citliveho a romantickeho hezounka / prince z pohadky, ale clovek se spetkou rozumu, vkusu a sluchu u toho musi zakonite trpet. ()

www 

všechny recenze uživatele

Hezký příběh o rybáři který najde štěstí a lásku prostřesnictvím hudby. První polovina filmu byla velice povedená, nechyběl nějaký lehký zvrat a zaváhání hlavního hrdiny, kvůli své nedůvěře ze šance kterou mu nabídli. Bohužel pak na scénu dorazí velký zvrat s návratem kamaráda a za mě tohle bylo absolutně degradovalo celý film... Život není pohádka, ale mrzí mě že celý film nebyl natočený ve stejném duchu jako jeho první polovina - byl by to krásný příběh rybáře, který díky hudbě získá bohatství, lásku a kariéru, bez velkých zvratů a vrcholem by bylo získání rodiny. ()

Reklama

Reklama