Den a půl

Zoufale chce svoji dceru zpátky. Se zbraní v ruce proto vrazí do nemocnice a unese odtud svoji manželku, se kterou se už nestýká. (Netflix)

TesterX

Slovo nuda je asi nejvystiznejsim oznacenim pro tenhle utrapnej snimek. Celou dobu sledujeme jen chlapka, co drzi pistoli u hlavy sve zeny a spolu s nimi je policista, ktery se svym uspavacim hlasem snazi situaci drzet v klidu. Bohuzel se mu to dari a pro divaka neusnout je sakra vyzva. Akce zadna, napeti nula, bez zvratu, prekvapeni, bez vyvoje. ()

Kushina

Muslimák, co si chce pořád něco dokázat a mít pravdu, na druhou stranu je cute, jak má zájem o svoje dítě, ale unést kvůli tomu se zbraní svoji bývalou ženu a nechat se pronásledovat celým policejním sborem.... Bad Idea. Samotný film nějak nenadchne a napětí je tam tak v 1 moment, jinak je to docela nuda. 45% ()

bourec

Naprosto ubíjející film s trapným koncem. Švédská krasavice si pustila do trenek albánskou hromádku neštěstí. A dopadlo to tak , jak to dopadlo. Když podotknu, že nejdramatičtější scéna v tomhle posraným filmu byla ta, kdy nějaký debílkově na policejní kolonu vrhli z mostu šest shnilejch vajec, tak to mluví za vše. 10%. ()

Dale

Filmy odohrávajúce sa na obmedzenom priestore s minimom postáv ma väčšinou dokážu zaujať, no musia mať výborný scenár a kvalitných hercov, tu, žiaľ, chýba jedno aj druhé. Fares Fares je drsňák, ale ako scenárista a režisér totálne prepadol. Dej sa vlečie, nuda strieda nudu, po napätí ani stopy a akosi vás ani vzťahy medzi postavami vôbec nezaujímajú, dokonca ani to, ako to celé dopadne. ()

kotrlak

Vikingové si zasvinili domovinu naplaveninou z muslimstánu a tak je čas točit politicky korektní filmy. Jak se ukázalo, tak za všechen ten sajrajt o kterej tu jde mohli nenávistný šovinistický vikingský rodiče. Takže se dostaneme až k srdceryvný scéně kdy pláčou - chudák přivandrovalej albánec, jeho opuchlá vikingská manželka i naplavenej policajt...srdce mi skoro usedalo, až jsem si vzpomněl na ty vraždy a znásilnění co v Evropě přičmoudlý doktoři a inženýři páchaj a o kterejch píšou dokonce už i politicky korektní média, a tak jsem utřel slzu a řek si: "Strčte si ten BULLSHIT zpátky do prdele!" PS- Pobavilo mě když albánskej únosce vysloveně žádal policii aby mu poskytla "unmarked car", aby poté absolvoval celou cestu v doprovodu čtyř policejních aut... ()

• Postava Lukase (Fares Fares) nosí uniformu švédského „polisinspektör“. Později ve filmu ho vyjednavač oslovuje „poliskommisarie“, což je o stupeň vyšší hodnost. (Johnny.ARN)

Časové pásmo bylo změněno