Reklama

Reklama

Tělo v ohni

(seriál)
  • Španělsko El cuerpo en llamas (více)
Trailer

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Policista zemře násilnou smrtí a shoří v autě. Podezření padá na další dva kriminalisty – jeho přítelkyni s milencem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

o reálný případ opřené krimi drama plné nesympatických až toxických postav. O případu sem dopředu nic nevěděl a dokument sem neviděl, takže nedovedu posoudit, jestli je Rosa i v reálu tak extrémně nesympatická, ale v tomhle případě jí Úrsula Corberó pojala hodně podobně jako Tokio a to není úplně pochvala. Dějově je Burning body takový standard na jedno podívání se spoustou mnohdy ne úplně záživné omáčky, který sice úplně neurazí, ale ani nijak nenadchne. Když už měl Netflix potřebu tenhle případ zpracovávat opakovaně, měl se vydat cestou celovečerního filmu, nebo minisérie tak maximálně o čtyřech dílech....40% ()

Audreybe 

všechny recenze uživatele

Herecky a scénáristicky to není tak špatné, ale vzhledem k tomu, že se jedná o reálný příběh, mi to v porovnání s dokumentem nepřišlo nezaujaté. Mnohem kvalitnější zpracování předvedl právě dokument Rosa Peral´s Tape. Seriál se přiklonil k třetí hypotéze toho, kdo je vrah, kterou nakonec určil i soud, ale vynechaly se některé informace, které jsou v kratším a údernějším dokumentu, který ukazuje Rosinu verzi. ()

Reklama

Mikecat 

všechny recenze uživatele

Aj ked sa Ursula a ostatní veľmi snažili, ako celok mi to prišlo málo akčné / budiž, ale aj veľmi rozkúskované, nehovoriac o prvej časti, ktorá miesto záujmu ma skôr odradila. Ursula dostávala málo priestoru na "rozohnenie" sa, chýbal tam ten akt vraždy, časti boli pekne prestrihané a obalené do rúška tajomna - to bolo fajn. Okorenené nejakými sexi shotmi: "tokio" v cipkovaných string na stehnách s vystrčeným holým zadkom v uličke odzadu, sex v aute - poriadne si to užíva a priráža, v koženej minisukni sex na gauči s Albertom, nahý zhora na posteli. ()

claudel 

všechny recenze uživatele

SPOILER! Seriál o ženě, která nevěděla co chce a dvou mužích, kteří nechtěli nic jiného, než ji. V lásce, sexu a vztazích je to vždy komplikované a lidé se mohou chovat zvláštně, iracionálně či emocionálně, nicméně vražda, to už je trochu silná káva. A v tomto případě to byla naprosto zbytečná a nepochopitelná vražda - celá situace šla vyřešit deseti jinými způsoby zahrnujícími pláč, bolest, křik, zranění, ale určitě by nemusel zemřít člověk. Rosa byla femme fatale, která dokázala lhát, manipulovat a svádět a možná byla i sama přesvědčena o tom, že nikoho nezabila. Úrsula Corberó předvedla tuze věrohodný výkon. Nejvíce jsem litoval její dceru, protože ta musela v sedmi letech mít absolutní zmatek v hlavě z mužů v životě své matky - jeden otec, který odešel, jeden milenec, který zmizel a jeden milenec, který vraždil. Toxický koktejl pro tak malé dítě. Smutný, přesmutný příběh - a ačkoli nějak víme a tušíme, jak vše dopadne, byl seriál natočen velmi poutavě a zajímavě. A musím vyzdvihnout naprosto dokonalý soundtrack, výběr písní včetně úvodní znělky vynikající. Nejlepší písnička, která vystihuje vlastně nejlépe celou šílenost, je El amor od Massiel v závěru čtvrtého dílu.... ()

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Seriál o nějaké pizdě, jejích osobních potížích a rodinných trampotách. Nedokázal jsem se proklikat ani 1. dílem. Tak jsem tu protivnou omáčku až po konec 6. dílu vynechal a podíval se až na poslední 2 díly, jak to dopadlo. Ten konec připomínal Soudkyni Barbaru, ale dalo se tím proklikat do konce. ⬇️ 2% ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama