Prázdniny s Broučkem

• Slovensko Prázdniny s Broučkem (více)

Kdo by někdy nechtěl vyrazit na rodinnou dovolenou krásným červeným karavanem po dědovi? Bára Poláková coby dobrodružná máma dvou dětí a nadšená food blogerka, řekne této výzvě ano. Její manžel, kterého si zahrál Lukáš Příkazký, dobrodružné nadšení ani trochu nesdílí. Ale když máme vedle sebe někoho, koho máme rádi, je úplně jedno, kde zrovna jsme. Celá rodina proto nakonec vyrazí na letní dovolenou k moři obytňákem. A přesto, že je Jadran doslova na dosah, cesta se může pořádně protáhnout. (Bontonfilm)

Opavak

Příjemný letní rodinný film, který by si v kině zasloužil větší sledovanost. Děj je sice jednoduchý,  konec je předvídatelný ještě před návštěvou kina a podobné filmy jsme už viděli ze zahraničí ale to ničemu nevadí. Bavili jsme se a zároveň jsme se necítili trapně, vypli mozek a o to především šlo. Herecké výkony jsou fajn a děti mají kariéru jistě před sebou. 4 hvězdy zaslouženě :) ()

ROSTABAR

Fajn komedie při které jsem se mnohokrát zasmál a také proto 5x*! Vedle dospělých herců je obdivuhodný i výkon dětí, což pro režiséra je vždy výzva! ()