Reklama

Reklama

Prázdniny s Broučkem

  • Slovensko Prázdniny s Broučkem (více)
Trailer

Obsahy(1)

Kdo by někdy nechtěl vyrazit na rodinnou dovolenou krásným červeným karavanem po dědovi? Bára Poláková coby dobrodružná máma dvou dětí a nadšená food blogerka, řekne této výzvě ano. Její manžel, kterého si zahrál Lukáš Příkazký, dobrodružné nadšení ani trochu nesdílí. Ale když máme vedle sebe někoho, koho máme rádi, je úplně jedno, kde zrovna jsme. Celá rodina proto nakonec vyrazí na letní dovolenou k moři obytňákem. A přesto, že je Jadran doslova na dosah, cesta se může pořádně protáhnout. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

dejvy 

všechny recenze uživatele

Ale proč ne? Konečně svěží příjemný letní film (jsem opatrný na používání slova "komedie"), kdy člověku není stydno. Velkým plusem je obsazení ne tak provařených tváří hlavních protagonistů. Ono přece jen těch Polívkových, Langošů a Prachařů je poslední dobou nějak přespříliš! Čmaňa byl skvělý a duo pivních skautů mě taky bavilo. Dal bych i o něco více, ale na půlky se tady nehraje a čtyři jsem dal Stodolovým, takže tak... ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Prázdniny s Broučkem jsou veskrze pohodovou jednohubkou a letní (byť premiéra proběhla v dubnu) oddychovkou v jednom. Snímek sice nijak nepřekvapí, ale rozhodně vůbec neurazí, ani neznechutí, což není u českých komedií pravidlem. Poselství filmu - všude dobře, doma (za humny ve starém "vraku") nejlíp - je jasné a podané sympatickým dojmem; zároveň je celkem nenásilně proloženo několika mini-příběhy: ať už šlo o dobrodružný hon na "pytláka", neméně dobrodružnou honbu za náhradními díly k autu, interakci se zprvu nerudnou "sousedkou od vedle", či dvojici vesnických ochmelků (Isteník se Sobotkou se opravdu povedli). Z hereckého obsazení mě rušilo snad jen okaté přehrávání Barbory Polákové, jinak jsem byl s výkony veskrze spokojený. Přímočaré dobrodružství pro celou rodinu! ()

Reklama

Koda 

všechny recenze uživatele

Prázdniny s Broučkem je další z českých filmů, který se celkem podařil. Musím pochválit kreativitu nápadů, která tomuto filmu dávala celkem šmrnc. Upřímně mě české filmy moc nechytaly, protože si myslím, že se stále opakují herci, které znám z jiných filmů a mě tam prostě moc nepasují, ale tady mi vůbec nevadilo, že ve filmu hrál pan Zedníček, nebo pan Nový. Milý film, který není moc ukecaný, je zábavný, někdy sprostý, ale hlavně u toho člověk neusne, protože se tam pořád něco děje. Každou chvíli se na Broučkovi něco po**re, takže rodina je prakticky furt na nohou. To je zase ale na tom to pěkný, že i když se pořád něco koní tak i to může být celkem zajímavý zážitek z dovolené. Překvapilo mě, že na tento film zas až tak tolik nepřišlo do kina, protože to má celkem dobrý potenciál. Doporučuji zhlédnout. ()

VelkyMrB 

všechny recenze uživatele

Asi jsem se cestou do kina musel hodně uhodit do hlavy nebo se sfetovat čerstvým asfaltem, kterým opravovali nedalekou silnici, když jsem uštědřil 4*. Nové české filmy moc nemusím, ale Prázdniny s broučkem jsem si náramně užil. Není to kdovíjaký majstrštyk, ale je to v posledních letech asi nejlepší česká komedie co jsem viděl. Troška se může jít se svýma Babovřeskama zahrabat do nejhlubší žumpy v ČR. Pro léto skvělý film. Asi to není film pro celou rodinu v kině, ale je to pro celou rodinu doma v obýváku s mísou brambůrků a krkovičkou. Herecké výkony Barbory Polákové jsou tedy k popukání. V úvodní scéně jsem si myslel, že hraje špatně úmyslně, protože natáčí nějaké video na TikŤak. Ale neeee. Opravdu to je špatný po celou dobu :D. ()

mina_harker 

všechny recenze uživatele

Film by se hodil více do televize. Je to takový jednoduchý příběh s docela příjemnou letní atmosférou. Nečekejte velké herecké výkony. Lukáš Příkazký to zachraňuje svým sympaťáctvím. Alespoň mi v kině nebylo za tvůrce vyloženě trapně, ale peníze by se daly využít smysluplněji než jít na tento počin. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel během léta 2023 u řeky Berounky, v Kostelních Střímelicích a dalších místech s prázdninovou atmosférou za podpory Plzeňského kraje. (rakovnik)

Reklama

Reklama