Reklama

Reklama

Prázdniny s Broučkem

  • Slovensko Prázdniny s Broučkem (více)
Trailer

Obsahy(1)

Kdo by někdy nechtěl vyrazit na rodinnou dovolenou krásným červeným karavanem po dědovi? Bára Poláková coby dobrodružná máma dvou dětí a nadšená food blogerka, řekne této výzvě ano. Její manžel, kterého si zahrál Lukáš Příkazký, dobrodružné nadšení ani trochu nesdílí. Ale když máme vedle sebe někoho, koho máme rádi, je úplně jedno, kde zrovna jsme. Celá rodina proto nakonec vyrazí na letní dovolenou k moři obytňákem. A přesto, že je Jadran doslova na dosah, cesta se může pořádně protáhnout. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

erdeguan33 

všechny recenze uživatele

Příjemná, svěží, pohodová letní komedie o jedné rodince, která nic neřeší a vše, co se jí na cestě do Chorvatska k moři, přihodí, bere s úsměvem a v pohodě. Výběr herců super. Děj komedie neotřelý a nepředvídatelný, prostě tohle se po dlouhé době, kdy česká komedie vyvolává v lidech spíš pocit trapnosti, povedlo na jedničku. Já dávám plný počet hvězdiček. Film jsme si užili a odcházeli jsme z kina s pocitem pohodičky a s těšením se na léto........které tedy doufáme neproběhne, dle tohoto scénáře, hahahaahah. ()

Sabre 

všechny recenze uživatele

Film "Prázdniny s Broučkem" režírovaný Jiřím Matouškem je osvěžující a příjemnou jízdou českým venkovem, plnou humoru a dobrodružství. Příběh sleduje rodinu, která se vydává na dovolenou v červeném karavanu, a přes všechny překážky objevuje krásy české krajiny a rodinnou harmonii. Barbora Poláková exceluje v roli dobrodružné maminky a její charisma nese film. I přes občasné předvídatelnosti jsou "Prázdniny s Broučkem" zábavným filmem pro celou rodinu, který vás nechá smát a zároveň vás přivádí k přemýšlení o významu rodiny a dobrodružství. Matouškova režie a skvělé herecké výkony dodávají filmu nezaměnitelný český šarm. ()

Reklama

Slepejsek 

všechny recenze uživatele

Hromádka klišé (cokoli tam začne, okamžitě víte, jak se to bude vyvíjet a jak to skončí) a přesto (nebo právě proto?) celkem osvěžující... Jednak jsou to trochu jiná klišé než všude okolo (detektivky a vztahovky) a jednak můžete totálně vypnout mozek, nic neřešit, na nic nemyslet, jenom relaxovat s neagresivní kulisou... ()

mina_harker 

všechny recenze uživatele

Film by se hodil více do televize. Je to takový jednoduchý příběh s docela příjemnou letní atmosférou. Nečekejte velké herecké výkony. Lukáš Příkazký to zachraňuje svým sympaťáctvím. Alespoň mi v kině nebylo za tvůrce vyloženě trapně, ale peníze by se daly využít smysluplněji než jít na tento počin. ()

dejvy 

všechny recenze uživatele

Ale proč ne? Konečně svěží příjemný letní film (jsem opatrný na používání slova "komedie"), kdy člověku není stydno. Velkým plusem je obsazení ne tak provařených tváří hlavních protagonistů. Ono přece jen těch Polívkových, Langošů a Prachařů je poslední dobou nějak přespříliš! Čmaňa byl skvělý a duo pivních skautů mě taky bavilo. Dal bych i o něco více, ale na půlky se tady nehraje a čtyři jsem dal Stodolovým, takže tak... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel během léta 2023 u řeky Berounky, v Kostelních Střímelicích a dalších místech s prázdninovou atmosférou za podpory Plzeňského kraje. (rakovnik)

Reklama

Reklama