Emily Young (Lisa Ambalavanar), studentka posledního ročníku, chce být zvolena prezidentkou svého dívčího spolku. Osvojí si roztomilého lenochoda a myslí si, že se může stát novým maskotem a pomoci jí vyhrát, dokud řada smrtelných nehod neoznačí lenochoda za hlavního podezřelého z vražd. (bianci)

Trevor

Tento film proste musíte vidieť...ak ste dievča v kategórii do 13 rokov...dievčence nakopú chlapcom balls, budú vkuse visieť na IG a sledovať pribúdajúce lajky a popritom bude cute leňochod vraždiť...tak ale aj táto kategória sa občas trochu rada bojí, pre ostatných nič nehovoriaci pokus o hororovú komédiu. ()

Wancohoff

odpad dat nemozem, pretoze som videl aj vacsie blbosti.napriklad macko puf... ale i tak to bola strasna blbost so statickymi zabermi na nepodarenu babiku lenochoda, vrazdami mimo zaber, a asi dvomi zabermi pri ktorych som sa usmial. keby to aspon bola strasna sranda, ale nic so spominanych zanrov sa nekonalo. 10% ()

borec999

"They are slow, aren t they?" Bohužiaľ Slotherhouse je tak ako hlavný vrah v ňom veľmi, veľmi pomalý a nezáživný (fakt som asi v polovici reálne uvažoval že to vypnem) a navyše sa (podobne ako napr. nedávna Megan) orientuje na dnešných teen divákov (predstavovanie postáv cez profily na soc. sieťach). Dej sa dá zhrnúť jednou vetou, herečky sú každá do jednej nepríjemné a preafektované až no a čo je najhoršie: väčšina vrážd je mimo záber a rating PG 13 bol veľmi citeľný. Béčkový nadhľad, resp. že si tvorcovia boli vedomí že točia úplnu pičovinu a netreba sa brať zas až tak vážne sú patrné, i tak je ale prvá hodina veľmi nezáživná. V poslednej polhodinke sa to ako tak rozbehne, leňochod pije pivo, grgá, šoféruje auto, robí si selfie, má vlastné motivácie a na moju radosť i prerieďuje herecké obsadenie. Ale ako sa hovorí: too little, too late. Pamätnou ostane teda iba scéna "na nože" pri ktorej uznávam že som sa pobavil. 1* je však stále maximum čo som ochotný podobnému skvostu dať, už aj amatérskejšie počiny na tému nepravdepodobných zabijakov (nedávny Macko Puf, či Attack of Killer Donuts) boli lepšie. 15% ()

MightyHal

Před vydáním filmu jsem četl rozhovor s režisérem, který tvrdil že film byl zamýšlen a prvně psán jako výživná R-ková GORE komedie. Jenže očividně pak viděli úspěch M3GAN a řekli si že by taky mohli s lenochodem být viralní a tak se rozhodli pro PG-13. Což ve mně prostě vždycky PG-13 -převážně v dnešní době- probuzuje jistou nedůvěru projektu, protože skoro vždycky je rozhodnutí kvůli tomu aby se to líbilo masám, což má za následek často naředěný zážitek. Slotherhouse ale ironicky nemá šanci zaujmout ani ty masy, protože tohle je taková prvoplánová sračka že to není možný. Humor je tu nevtipný a než aby dělal vtipnou karikaturu na dívčí spolky, tak tu jen využívá tropy jak ze sitcomu z Disney Channel a radši do vás cpe morálku o ochraně zvířat. Což upřímně tady fakt bije do očí. Postavy jsou všechny nesympatické a killy jsou logicky nudné. Teda až na jednu pasáž na začátku filmu kdy se lenochod přemysťuje k oběti během bouřky, to bylo super. No a režie? Naprosto fádní a po celou stopáž skoro bez atmosféry. Jdnu hvězdu tak dávám za skvělýho praktickýho lenochoda kterého obstarávali loutkaři, vypadá fakt skvěle. jinak sračka! ()

majo0007

Toto sa ani nedá ohodnotiť ako trash. Malo to svoj budget, animatronika síce na úrovni 80tich rokov (aj Chucky sa vtedy lepšie kymácal), ale tie jebnuté pipiny stoja za to - také "krásavice", čo tam nazbierali - klobúk dole (v End Credits sa ale dozviete, že 3/4 štábu bola srbská - čo sú prakticky cigoši - tak sa niet čo diviť). V druhej polke aspoň lepšie jačia, ako vyzerajú... ()