Reklama

Reklama

Kdo zabil Jill Dandovou?

(seriál)
  • Velká Británie Who Killed Jill Dando?
Trailer
Velká Británie, 2023, 2 h 19 min (Minutáž: 44–51 min)

VOD (1)

Epizody(3)

Obsahy(1)

Propracovaný dokument o šokující vraždě oblíbené televizní moderátorky Jill Dandové z roku 1999, se kterou si odborníci i veřejnost dodnes lámou hlavu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Skeksis 

všechny recenze uživatele

Ďalší z nekonečného radu dokumentov, kde je otravný výsledok: PÁCHATEĽ JE NEZNÁMY. Neušila som, kto bola Jill Dandová, takže jej ksicht so škaredým účesom som videla prvý raz. Nebola to investigatívna novinárka, ale televízna hlásateľka, čiže jej vražda v súvislosti s jej prácou je blbosť. Aj keď ju v zuboch mohol mať kde-kto, ale vražda kvôli tomu, že hlásila správy? Mohol to byť skrátka iba magor, ktorý nemal rád jej ksicht, alebo účes, alebo zuby, alebo farbu jej auta... Cvokov je na svete dosť. No ale potom našli nejakého retarda, na ktorého to hodili, a sedel vo väzení osem rokov. A po ôsmych rokoch opäť verdikt: NEVINNÝ. Zažalovala by som Britániu v rámci odškodného. Alebo rovno kráľa! ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Propracovaný dokument. Tak určitě. Kdo zabil Jill Dandovou? je i přes poměrně zajímavé téma extrémně nudná a nezáživná minisérie, jež nenabízí absolutně nic zajímavého, je postavena čistě jen na výpovědích různých více či méně zainteresovaných osob, žádné větší vyšetřování, žádné místo činu či nějaká snaha o atmosféru a emoce, prostě nic, nuda, prázdno. Na takové zpracování je i jedna třičtvrtěhodinová epizoda moc. Obrovské zklamání. Minisérii zachraňuje především pár zajímavých momentů a obstojné zpracování. 3/10. ()

Reklama

Warhorr 

všechny recenze uživatele

Kdo zabil...No kolikrát už jsme tohle viděli. Už název vypovídá, že se bude jednat o další nevyřešený případ, který Netflix sype jeden za druhým a pomalu také i ostatní platformy. Špatný to není, ale v té záplavě dokumentů to už pak vypadá, že to člověka nedokáže extra ohromit. Podezřelých je tu hned několik, všichni se postupně vyloučí a pak už zbývají jen spekulace. Případ rozhodně zajímavý skrz pohledu vraždy velice známé osobnosti, i když já o ní doteď neslyšel. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Polo-inscenačné, podané pomerne nezáživne bez výraznejšieho popudu emócií, s veľmi malým obsahom autenticity z miesta činu či podrobnejšieho pohľadu na samotné vyšetrovanie (keď nerátam výpovede vyšetrovateľov). Zdať sa môže, že tri epizódy sú pomerne málo a zbehne to "coby dub". No verte neverte, kľudne to mohlo mať o hodinu menej a aspoň by to malo dejové tempo. Takto priemerný dokument o tragickej udalosti .. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Jill Dando byla oblíbená britská moderátorka a její vražda šokovala celý národ. Dokument je tedy primárně určen pro zahraniční trh, kde ji skoro nikdo neznal. Když se však nadhodí, že jde o případ záhadné vraždy dvojnice princezny Diany a hlavní podezřelý je údajný příbuzný Freddieho Mercuryho, tak se fanoušci true crime jistě lehce namotají. Minisérie není špatná, ale na konci zůstává nepříjemná pachuť nevyřešeného případu a jako bonus jeden zkažený život neprávem obviněného. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama