Po hádce s otcem propadne mladý muž kouzlu kryptoměn a vidině finanční nezávislosti, kterou mu slibuje troufalý obchodník. (Netflix)

Arsenal83

Keď sa z vás náhodou nestane Mohamed Salah, burrito sa vám tiež nechce veľmi variť, keďže dobre viete, že z toho sa dosť prdí a to silne vyvoláva klimatickú krízu, no a vraziť dodávkou do davu sa vám tiež teraz ešte veľmi nechce, veď aj žiť trocha treba a Alah predsa počká, nuž tak potom ako pravý Holanďan el-Hamus to skúsite s gamblingom, ktorý má okolo seba tú najlepšiu oblekovú gloriolu - kryptomeny. A ťažíte, ťažíte, aby ste nakoniec zistili, že ono sa to stále viac podobá na vašu národnú pamiatku, teda pyramídu. Ale zas o tom krypte až tak neklamali! Len poriadne zainvestuj. A skončíš v krypte. Jedine, že by si si uvedomil skutočné hodnoty. ()

Malarkey

Arabáši z Holandska přišli na to, jak vydělat hodně peněz - investovat do kryptoměn. Jenže pak splakali nad vejdělkem a natočili o tom instruktážní video pro svoje vrstevníky, aby se ani oni v západním světě zbytečně nezajebali. Naprosto zbytečný film. ()

Thomas_xxxxx odpad!

Toto ma ale vážne, ale že naozaj vážne, nezaujalo a potvrdilo, že pojem kryptomena je pre mňa španielska dedina. Odpad dávam preto, že som to nedokázal ani dotiahnuť do úplného konca, čo sa mne stáva tak raz za 3 roky. ()

Johnny.ARN

Podľa mňa, holandani len kričia o pomoc s takýmito filmami, lebo to majú u seba fakt zlé. Aby egypťan hobľoval burrito, to je už hrot. A najlepšia kamka je černa mangalica pred zabíjačkou, to s crypto podvodmi je už len bonus modernej doby. 1 z 5 ()

Shitonit

Je to tragedie. Ne snad ani ten film, ten je jen polostrašnej, je to plný arabů a podobný mezinárodniny, jejichž IQ téměř dosahuje inteligence zmiňovaného Burrita, děs běs vidím hlavně v tom...že ten náš svět jde nezadržitelně fakt do prdele. Dík za tydle filmy. Pomalu a neochotně si zvykám na tmavý, černočerný svět okolo, v poklidu pobalím svý sakypaky, a nenápadně uvolním své místo na našem slunci tý vetřelský pakáži. ()