Božská relikvie 2

• Hongkong Fei ying ji hua (více)

Jackie je tajný agent, kterého vláda pověřila neobyčejně nebezpečným úkolem. Musí najít a získat nacistické zlato, ukryté před 40-ti lety v severní Africe. Tento úkol nebude snadný, neboť Jackie není jediný, kdo se o tento poklad zajímá. Chtějí se ho zmocnit i gangsteři, kteří jsou ochotni dopustit se čehokoliv v zájmu získání pokladu. Na plátně se opět objeví hongkongský Indiana Jones, který se jako vždy úspěšně postaví proti všem nepřátelům. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme s humorem charakteristickým pro Jackieho filmy a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (oficiální text distributora)

Pythonator

Božský Jackie podruhé a opět ukazuje světu, kdo je tady ten největší machr, nejtvrdší drsňák a nepřekonatelný atlet. Překvapivě to není Chuck Norris, ale šikmooký krpatý šašek s gumovým xichtem. A taky je to asi jediný chlap na světě, o kterém můžu klidně říct, že ho miluju a nepřipadám si u toho jak buzna. A především miluju tohoto čínského Indiana Jonese, na kterém jsem vyrůstal. Jako malý idiot jsem si nejednou málem přerazil žebra při pokusech alespoň vzdáleně se přiblížit pohybové božskosti Jackieho Chana, a nejednou jsem se málem zalknul při nahazování mentosek do huby. ()

GT123

Film jako takový je blbost ale některé souboje a scény nejsou tak špatné. Příběh je klasický  Dobrodružný  docela připomíná Indiana Jonese jen z tváří Jackie chana. Nejvíc mě na filmu štvali ty 3 holky které pomáhají Jackiemu na cestě jejich scény jsou docela cringe  ale některé byly fajn. Abych tomu dal verdict. Tenhle film je docela dobrý ale i blbý.Vždy jsem měl radši první díl  dávám 7/10 Viděno (2012 VHS,2022 Blu ray) ()

ado7

Výborný nápad s vetracou šachtou a obrím ventilátorom, scéna s gulometom - tiež by som sa rád zahral na supermana :o) Ale to by som musel byt JAckie Chan a mat pri sebe nádhernú čínsko-európsku 3kombináciu pomocníčok :o) ()

voltamper

Taka vesela somarinka, dobre zabije cas, ked na slozobke vecer na hoteli nemate co robit. Nemecky dabing je ale strasnyyyy :-) ()