Reklama

Reklama

Božská relikvie 2

  • Hongkong Fei ying ji hua (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Jackie je tajný agent, kterého vláda pověřila neobyčejně nebezpečným úkolem. Musí najít a získat nacistické zlato, ukryté před 40-ti lety v severní Africe. Tento úkol nebude snadný, neboť Jackie není jediný, kdo se o tento poklad zajímá. Chtějí se ho zmocnit i gangsteři, kteří jsou ochotni dopustit se čehokoliv v zájmu získání pokladu. Na plátně se opět objeví hongkongský Indiana Jones, který se jako vždy úspěšně postaví proti všem nepřátelům. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme s humorem charakteristickým pro Jackieho filmy a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (142)

Lateef 

všechny recenze uživatele

Ještě větší magořina než jsme doufali... brutálně mě iritovaly ty uřvaný a rozjívený dámičky, příběh je zase nudným slepencem spousty rádoby vtipných situací, gagů, krátkých soubojů, pitvoření se atd. Fighty snad až na jeden mají charakter několikavteřinové záležitosti, nutno poznamenat však, že i v těch málo okamžicích předvede Jackie snad vždy nějakou parádičku, kvůli které stojí za to absolvovat danou scénu opakovaně. A najde se i pár kaskadérských kousků, které zavání zlámanými prsty, žebry a naraženou kostrčí. A to kurwa fakt bolí... Jackie, máš můj obdiv, ale za přihlouplý scénář a bandu uječených bab nemůžu dát víc než tři pěticípé... ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Božská relikvie je film plný vzpomínek na mé mládí. Tenkrát mi ukázal Jackie Chana jako borce, na kterého snad nikdo nemá. Ty scény, co v tomhle filmu předváděl, nad tím se budu sklánět snad celý život. Je to neuvěřitelný frajer a pochybuju, že se mu v Číně vůbec někdy někdo vyrovná. Ani slavný Jet Li na jeho akční kousky nemá. Škoda, že se z tohodle filmu stal takový kolovrátek, kde já vlastně naprosto ignoruju debilní příběh nebo ještě pitomější dialogy jak od Charlieho Chaplina. Já prostě pokaždé čekám na ty akce, které mě, v dnešní předigitalizovaný době, nikdy nepřestanou udivovat. Klobouk dolů. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Tento film není akční dobrodžný film z Hong Kongu, ale polo-akční groteska s gumovou tváří a tělem Jackie Chana. Má nechut k Jackiemu je známá(vid maarve :-)), ale v tomto iflmu si na něj ani tolik nepostěžuju. Raději :). Když jsems ena tento film díval a chvíli se díval i můj otec, prohlásil jestli jde o grotesku... Opravdu jsem nevěděl co mu říci. Akční sekvence byli nudné, humor nevýrazný, herci nulový, hudba žádná(?), příběh ohraný.... Co z toho? Popravdě asi nic. Jackie si hraje sám na sebe. Rychlé střihy příběhem přeskakující části příběhu mě přišlí nepříjemné. Jackie jako režisér je pro mě stejně jako herec jedna velká nula :-) ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Asijského Indiana Jonese si vážím asi tak jako toho amerického, ale v tomhle filmu jsou obrázky ještě rychlejší, scénář ještě děravější, herecké výkony ještě ubožejší a vtipy ještě nepostřehnutelnější. Vzhledem k tomu, že se ale vlastně jedná o grotesku, v níž se dokonce některé záběry opakují, abychom je vůbec zaznamenali, až tak striktně se to brát nedá. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Po stupidnym prvnim dile jsem moc necekal, ale byl jsem prijemne prekvapenej. Sice dej uz s nejakou Bozskou relikvii nema vubec nic spolecnyho, ale to je detail. Jackie vyfasne dve zensky, ktery maj opet slouzit jako vtipny poskoci a vyrazi do pouste pro nacisticky zlato. Jenze tady vsechno slape tak, jak ma. Akce strida akci, nad tim, ze se cinani kreni neni cas premejslet a i kdyz je film o 20 minut delsi nez jednicka, od zacatku do konce ma paradni tempo a klidne bych si jeste nakejch 20 minut dal. Takze s druhym dilem jsem naprosto spokojenej. Jeden z mala pripadu, kdy pokracovani prevysuje prvni dil. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (7)

  • Závěrečnou ústřední filmovou melodii s názvem „The Way of the Condor“ nazpíval Jackie Chan. U filmových sestřihů s anglickou audiostopou chybí. (Rominator)
  • Ústřední filmová melodie, kterou nazpíval Jackie Chan, zazní v hongkongském sestřihu filmu. (Rominator)

Reklama

Reklama