poster

Spooks Run Wild

Horor / Komedie

USA, 1941, 69 min

 • Francik

  Ještě jsem neviděl, ale podle ohlasů na archive.org se moc těšim. http://www.archive.org/details/spooks_run_wild(26.6.2007)

 • Oktavianus
  **

  Nesmyslná hloupost postavená na maximálně nereálných situacích a očekávaném závěru. Problém je totiž v tom, že mi ti frackové nepřišli ani na vteřinu vtipní, celkem jsem doufal, že se něco zvrhne, v odhadu konce se mýlím a pan Nardo je tam jednoho po druhém pozabíjí. Ale to by to nesměla být komedie z roku 1941, že jo. Jediný, kdo potěší, je standardní Bela Lugosi a lehce parodické odkazy na Draculu v podobě nasvíceného obličeje a očí, takže nejste-li jeho fanoušci, je to po pravdě jen ztráta času.(29.1.2014)

 • liquido26
  **

  Šestice problémových teenagerů zdrhne z letního tábora. Jeden z nich je cestou postřelen hrobníkem, který si až téměř fanaticky chrání svůj hřbitov. Odnesou ho do strašidelného domu, kde bydlí hádejte kdo? No přece Bela Lugosi a jeho liliputánský sidekick. Bela Lugosi je opět jediný důvod, proč tenhle film vidět. Jako horor to není strašidelný, jako komedie to není vtipný a jako film je to děsně nudný s dějem úplně o ničem a ta závěrečná pointa zcela zničí to minimum, které bylo na tomto filmu při troše fantazie a s přivřenýma očima zajímavé nebo zábavné.(2.6.2010)

 • Campbell
  ***

  Docela zábavná konina která je směsná spíše tím co si ti kluci myslely že je vtipné. Jinak je to klišé kde haranti utečou do hradu kde vládne Lugosi a jek je známo straší tu. Je to blbost, ale sem tam jsem se skvěle bavil. Jen škoda že ten začátek je vyloženě zdlouhavej a celkem trvá než se kluci dostanou do hradu. Na jedno noční zkouknutí to bohatě stačí.(26.11.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace