Epizody(12)

Jeoffrey

Jak to dopadne, když se chlapci (možná - maybe) dostane mezi hromadu generických ečči komiksů i Tolkienův Pán Prstenů? No dost možná ho to inspiruje k sepsání poměrně průměrného, generického ečči, kde bude hlavním úkolem posbírat prsteny k nim i nějaké ty manželky, ale protože to je jen ečči, tak na svatební noc stejně nikdy nedojde, minimálně ne v první řadě. Největším nepřítelem hlavního hrdiny není temný král, ale jeho vlastní stydlivost a k tomu spousta "kazišuků", kteří se objeví kdykoli, když jich je nejméně potřeba. Vzpomněl jsem si, proč mě klasické ečči vždycky tak moc nebavilo, protože erotiku a nahotu, která nakonec nikam nevede, považuji vlastně tak nějak za zbytečnou. Naštěstí tu aspoň netečou potoky krve, není tu žádná cenzura formou božího světla, hlavní hrdina není až takový trouba, a i ty holčiny nejsou úplně tragické. Příběh je sice docela marný, je to z části repetitivní, jak když Ash sbírá pokémony, ale nedokázalo mě to úplně otrávit. Jestli se však pustím do druhé řady v tuhle chvíli nemám tušení, ta první ode mě dostane mírně podprůměrných 4,7/10. ()

david141474

Milé překvapení toto anime. Koukl jsem se na to, protože mě to dost lákalo a nebo proto, že jsem prostě chtěl vidět nějaký anime. A v tomto případě jsem si vybral dobře. Možná je to Ecchi, ale i tak je to kvalitka. Prakticky všechny postavy byly sympatický, a tak jsem se vždy těšil na další díl. Děj si mě lehce získal, protože to bylo opravdu zajímavé, já mám rád fantasy, takže tohle byla hodně solidní jízda. Ta erotika tam byla jen do počtu, protože si mě nejvíc získal zajímavej děj a sympatický postavy. Opening song je chytlavej a finální ještě chytlavější, takže v tomto případě jsem s hudbou spokojen. Humor je kvalitní, několikrát jsem se dost zasmál. Těším se však na druhou sérii a co všechno přinese, po tom otevřeným konci. 10/10 Milé překvapení, troufám si říct. ()