Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

smrtubohem

Dokumenty o přírodě málokdy bejvaj špatný, tady se ale bezchybná řemeslná práce snoubí s nejlepším možným průvodcem(narratorem), sympatickým sirem Attenboroughem, který je velmi fajn, přírodě skutečně rozumí, dělá vtípky a nemalou měrou tak přispívá k dokonalosti celku. ()

sidcom

Jedním slovem dokonalé! Ve fullhd z blueray disku na velké plazmě nebo promítačce zážitek ze kterého vám spadne čelist, navíc skvělý komentář sira Davida Attenborougha (ten jeho britský přízvuk je k sežrání), kam se hrabou všechny holywoodské trháky se svými efekty na obrazy co dokázala vyrobit naše planeta! můj nejoblíbenější film na blue-ray ()

Vots

Vynikající dokumentární cyklus BBC, který nám ukazuje, jak je život na naší planetě rozmanitý, obdivuhodný a fascinující. Tak nádherné záběry, při kterých sedíte s ústy dokořán a ani nedutáte, jsem už dlouho neviděla. ()

vrook

Je to skvělá podívaná, ale mě tohle prostě nepřijde jako klasickej seriál, jako je např. Band of brothers apod. ()

Bredly

Opravdová nádhera. Krásy naší matičky Země jak jste je doposud neviděli doprovázené zdařilým komentářem Davida Attenborougha. ()

Ollie.ver

Nie je to tak dávno, keď brázdilo svetové oceány 300'000 vráskavcov obrovských. V súčasnosti z tohto množstva ostali necelé 3 percentá. Naša planéta je stále plná zázrakov prírody. Keď ich skúmame, prináša nám to nielen lepšie porozumenie, ale aj moc. V našich rukách teraz leží nielen budúcnosť týchto majestátnych tvorov, ale aj pretrvanie sveta prírody na všetkých miestach našej planéty. Môžeme ju ničiť a môžeme ju chrániť. Rozhodnutie je len na nás. - David Attenborough ()

Reiner

Jednoznačně musíte vidět. Stojí to za to. Úchvatné záběry, skvělé scény. Dozvíte se víc, budete mít kvalitní náhled :) U mne ***** ()

route60

Nepřekonatelný dokumentárni seriál Richarda Attenborougha snad bez jediné chyby lze jen sledovat a radovat se z krásy naší planety. ()

blondboss

Znamenité! Veľkolepé! Neuveriteľné! Toto sú prívlastky, ktorými možno tento nádherný seriál ospevovať. Pri niektorých záberoch mi normálne naskakovali zimomriavky po celom tele a kto má rád dokumentárne filmy, tak takúto podívanú si proste nemôže nechať ujsť. Sledovať nejaké zviera v súčinnosti s komentárom od Mr. Attenborougha typu "toto zviera človek uvidí raz za 17 rokov" je proste niečo neuveriteľné a nádherné zároveň. Niekedy sa mi naozaj rozum zastavil nad tým, ako mohli byť niektoré zábery natočené. Vyžadovalo si to kus majstrovstva a taký aj celý dokument je. Jedinou pripomienkou je hádam to, že niektoré zábery a informácie sa opakovali, ale to len nepatrne znižuje kvalitu tohto dokumentu. 95 % ()

Lorimaar

Nejlepší přírodopisné dokumenty, které jsem kdy viděl. Krásné záběry ( v HD skutečně překrásné ), které až vyrazí dech. Podtrženo tu monumentální, tu tklivovou hubou. Příjemný hlasový doprovod sira Davida Attenborougha. Tímto BBC umocnila své postavení jedničky v dokumentární tvorbě. Kéž bych se na taková krásná místa někdy podíval, než je lidé zničí. ()

Fíma

Všechny přírodopisné dokumenty s Davidem Attenboroughem mám velmi rád, ale tohle je navíc vizuálně dokonalé. Co se informační hodnoty týče, jsou sice i lepší dokumenty, ale tohle mě vyrazilo dech. Příroda je čarokrásná a v tomto seriálu se ji autorům podařilo zachytit, alespoň z části tak, jaká doopravdy je. ()

Blazis34

Dokonalá dokumentární sága o naší planetě. Obdivuji především způsob zpracování a nechápu, jak vznikly některé záběry. To muselo být čekání a trpělivosti! Ale stálo to za to. Velice zajímavé byly i záběry na jedno místo, strom, či květinu v delším časovém úseku. Dále se mi líbí, že se jednotlivé díly nezabývaly tím nejznámějších, co je nám všem už protřele jasné, ale tím nejzajímavějším, největším či nejrozšířenějším v jednotlivých oblastech, Davidu Attenboroughovi velký palec vzhůru a tomuto úžasnému dokumentu pět hvězd - 95%. ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)