Ostrov smrti (TV film)

Horor / Thriller

USA, 2000, 91 min

Tim Southam

Tim Southam

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

• třebapepa

Asi to nejbéčkovitější béčko jaké jsem za poslední dobu viděl, spíš možná céčko nebo nějaké další písmenko v pořadí..partu lidí začne postupně zabíjet neznámý hmyz v měsíční krajině jakéhosi ostrovua poblíž NY..dotoho krutě hloupý hiphopový soundtrack a jedna stárnoucí hvězda v ansámblu..no je to sice děsná blbost, ale na jednu hvězdičku to má.(10.8.2007)

• Jossie

To je strašně zvláštní film, chvílema vypadá docela dobře, má mrazivou hudbu a slušnou atmosféru a pak najednou začne hrát hip-hop, který se tam vůbec nehodí (no dobře, přiznávám, nemám ho ráda) a co mi hlavně na celém příběhu vadilo, že to zrovna moc příběh nemá, je tam pár náznaků zajímavých dějů (záběr na děvčátka na ulici skákající přes švihadlo je skvělý) a nakonec se nedozvíte vůbec nic. Červi byli správně nechutní.(5.3.2006)

• JAn

Nudná a bezduchá hovadina, u které se ani spát nehodí - děsně z toho bolí za krkem.(5.3.2006)

• Paldini

Jako horor film moc nefunguje, protože řekněme si to upřímně, komu připadá moucha jako nějaká smrtící hrozba. Mně teda rozhodně ne. Nicméně bezútěšné prostředí ostrova a hnusné zamračené podzimní počasí je pěkně depresivní, většina postav trousí jednu hlášku za druhou (vynikající je zejména cynický Malcolm McDowell) a film je podbarven perfektní hudbou, která mi sice připadá, že je trochu vykradená z Candymana, ale to je možná tím bezútěšným prostředím a hmyzem, kteréžto propriety se vyskytují v obou filmech, takže dávám celkem obstojné hodnocení. No a režisér bude asi fanda hip-hopu, protože jsou do filmu umně vloženy dva hip-hopové klipy, která určitě vykradené z jiného filmu nebudou.(5.3.2006)

• cariada

No spíše nepovedený horor ,ale místy to má dobrou atmosféru. Klasické béčko.(3.4.2008)

• Sabrewulf

Tohle není ani déčko, ani zetko. Tohle už jsou jen znaky za abecedou.(27.9.2007)

• NICOX

Souhlasím s Jossie v tom, že to občas vypadalo, že by z toho něco mohlo bejt. Ale nakonec z toho byl jen kýbl. Kýbl ho*en. No a že to jsou zrovna mouchy tomu se ani nedivim. Už tu byli krokodýli, žraloci, pythoni, ptáci, hadi, ovce, pirani, včely, slimáci.. tak proč ne mouchy? 25 %(15.9.2007)

• KASUGI

Jedno velké nic. Sedět na záchodě a počítat kachličky je zábavnější.(27.9.2007)

• marekkkkkk

Tento film jsem si jednou nahrával na video , poněvadž jsem čekal dobrý horor, po shlédnutí jsem asi 5 minut koukal na konečné titulky a nevěřil jsem vlastním očím. Viděl jsem toho myslim hodně ,ale u ničeho jiného jsem se ještě tak nenudil. Chudák McDowell.(9.9.2009)

• Werewolf2

Jako horor to nebylo spatny, ale proc proboha mouchy? Celou dobu sem cekal, kdy tam vybafne nakej zombik a vono nic :-((5.3.2006)