Zmrzlina na klacku

• Česko Zmrzlina na špejli (neoficiální název) (více)

Kam půjdeš, když skončí párty? Život v sedmnácti letech je sladký - alespoň pokud se člověku podaří zbavit se přísného rodičovského dohledu.

Kamarádi Benji a Bobbie se snaží urvat si, co se dá. Plachý a nesmělý Benji má ale problém v navazování vztahů, naproti tomu sebevědomý Bobbie si pro sebe získá krásnou Niki, o které tajně sní i Benji. Když potom Niki otěhotní, Bobbie ji opustí. Benji se snaží ze všech sil jí pomoci a doufá, že tím vzbudí její lásku. Osud ale nebývá spravedlivý. (oficiální text distributora)

andy60

Příjemný návrat o několik desítek let zpátky, kdy jsem to viděl na VHS, dabované jedním hlasem. Později byl natočen remake Poslední americký panic - rovněž dobré, se současnější hudbou. ()

ohneta

prosím! má to celkem 9 dílu a jde sehnat s bídou ke stáhnutí někde.. jen první díl :/ je možné někam navest, kde by se dali shlídnout a nebo stáhnout další díly? protože tohle je fakt pecka mého mládí .. osobně jsem viděl asi 4 díly a vůbec netušil , že je jich celkem 9.. rád bych se na vše rád znovu podíval, ale kde?????? ()