Reklama

Reklama

Pat a Mat: Živý plot

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 1994, 8 min

Obsahy(1)

Pat a Mat právě vymýšlejí, jak vylepšit svou zahradu. Rozhodnou se, že si ozdobí živý plot tím, že ho hezky ostříhají. Jenže pro tyhle dva je to zdá se nadlidský úkol. (Martin00x)

Recenze (25)

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Stavba plotu patří spíše mezi ty podprůměrné kousky Pata a Mata. Oni pořád jen zkracují, zkracují a puntičkářsky zarovnávají, aby to bylo ťip, ťop... Až z toho slavného plotu nezbude vůbec nic... Chlapi, u vás bych si teda žádnou robotu neobjednal, Kutil Tim slíbil, že mi to udělá levněji. 6/10 ()

Reklama

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat už se nemůžou dívat na to křoví co jim roste na zahradě a tak si usmyslí, že z něj vytvoří výstavní živý plot. Zastřihnout tuhle bujnou zeleň do požadovaného tvaru je však nad jejich síly, a proto musí využít svých improvizačních schopností. V tomhle dílu naši hrdinové vykonávají dost jednotvárnou práci a celkový dojem nenapraví ani pointa. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Reklama

Reklama