Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Skokani (S01E14)

Kamera:

Jan Müller

Hudba:

Petr Skoumal

Pozorujíce motýla a ptactvo zatouží Pat s Matem po létání. To je vede ke konstrukci rogala a skokánku. K pořádnému skoku bude třeba se nechat pořádně roztlačit a auto se zdá jako ideální prostředek... (J.Connor)

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Elgin

Pat a Mat na to idu zaujimavo, s nabitimi klincami skrz lyze, to urcite pojde ako v lete na sankach. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

BlackMount

Pat a Mat riskují své životy ve snaze vznést se tam, kam jen ptáci mohou. K tomuto cíli jim má pomoci vlastnoručně vyrobený kluzák a skokanský můstek vybavený tak, že by v Harrachově jen tiše záviděli. Epizoda má podobný námět jako novější Pat a Mat: Rogalo, ale u téhle jsem se bavil mnohem více. ()

hlína

anyonecek

V každém díle je vždy něco vtipného a upřímného. Takové ty nevšední situace, které by nikoho nenapadly, tak ty jsou v tomto seriálu na denním pořádku. V tomto díle například: lyže udělané z parket v chatě, nasazení navýjecího zařízení místo kola na auto a v neposlední řadě srolování skokana kolem kola. ()