poster

A Man Called... Rainbo

Komedie

USA, 1990, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • PogoJoe

  Předabovaná verze jednoho z prvních Slyových filmů z roku 1970 No Place to Hide (podle imdb, kde to má taky hodně nízký hodnocení). Já nehodnotím, protože jsem neviděl, ale překvapují mě ty 5-tihvězdičkový ratingy tady na CSFD. Lidi? Opravdu jste tuhle amatéřinu viděli a tolik se vám líbila?(29.1.2011)

 • Terva
  *****

  Totálně neznámá komedie, kde je Stallone naprosto úžasný. Viděl jsem to na ZDF. Proč ne tady v Čechách?(14.6.2009)

 • Martin741
  ***

  Casy, kedy akcny /polo/boh Stallone zacal uspesne topit svoju karieru v komediach. Ale to najhorsie /Stuj, nebo Maminka Vystreli ...../ este iba malo vyjst. 41 %(2.4.2013)

 • nevermore
  **

  Takže polovina hodnotících to samaozřejmě absolutně neviděla, důkazem je i ten úžasný komentář tady níže od martin741, z kterého je jasné, že vůbec neví, která bije a zrovna tak nejspíš i kolega Terva. PogoJoe má pravdu jde jen o předabování filmu No Place to Hide z roku 1970, plus tam jsou dotočené některé další "vtipné" záběry, jako ta s jasnovidkou. Myslím, že česká distribuce neexistuje, i když jsem viděla na dabing.cz že to předaboval Pavel Soukup a Daniel Rous. K samotnému dílu já viděl anglický originál a je to přesně ten typ filmu, který mi nic neříká, chápu parodie, ale tohle nebylo nic pro mě (rozpatlaný hovna apod.).(1.9.2019)