• Martin741

Orson Welles raz prehlasil Jamesa Stewarta za spatneho herca - dlho som sa tomu cudoval, az kym som si nepozrel tuto planobu. Fakt ako Stewart sa mi spaja hlavne s westernami, potom s rolami naivnych mladikov vo filme It´s a Wonderfull Life 1946 a Stewarta si pamatam este zo spoluprace s Hitchockom - uz ale samotny Hitchcock mal radsej Caryho Granta nez Jamesa Stewarta. No nic, par slov k tomuto : plany muzikal, Roy Del Ruth ako reziser mi nic nehovori, rezisersky je to bieda, dialogy miestami az nepocuvatelne. Plus ked som s pocul Jamesa Stewarta zaspievat - taxom myslel, ze to zavyja dajaky zle trafeny vlk - jo, tak zle to bolo . 30 %(27.2.2019)

Muzikál, který o dvě třídy předčí díla, která v té době točili Fred a Ginger - jednak díky skvělé hudbě Colea Portera, jednak díky scénáři, který by (narozdíl od takového TOP HAT) obstál i jako slušná samostatná komedie, jednak díky hercům, kteří opravdu hrají (narozdíl od TOP HAT, ale tam je to možná dané scénářem). A Jimmy Stewart senzačně zpívá!(7.4.2007)

• Houdini

Oscar 2 nominace: Choreografie - "Swingin' the Jinx", Píseň - "I've Got You Under My Skin"(16.6.2004)