Reklama

Reklama

Klára a dva páni

(TV film)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Hra spisovatele Ivana Klímy je komorní příběh dvou lidí, jejichž krátké setkání odhalí podstatu jejich charakterů, životních principů i schopnosti lásky. Mladá dívka si přivádí v noci do svého bytu staršího muže /Miroslav Donutil/. Jeho pokusy o milostné sblížení jsou stále narušovány záhadnými telefony, k nimž Klára vždy svého návštěvníka volá, ale telefonní sluchátko je už hluché. Z vedlejšího pokoje se zase ozývá hlas volající Kláru. Patří muži, kterého Klára dříve milovala... Pro pozvaného hosta se nezávazné milostné dobrodružství stane konfrontací s hlubokým lidským vztahem, pocitem zodpovědnosti a důsledným naplňováním touhy po osobní svobodě. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

mira007 

všechny recenze uživatele

Mírně nadprůměrný tv film, který se ztratil v historii, ale jednou se o něm budou učit na Vysoké herecké M.Donutila, kterak si tu Miroslav střihl asi nejodvážnější milostnou scénu kariéry ( k čemuž mu asistovala Zuzka Stivínová, která už tenkrát neměla problém s nahotou ) ()

Jiří K. 

všechny recenze uživatele

Trošku uhozené, ale bezvadné herecké výkony látají všechny dírky ve scénáři. Stivínová je kočka, a i zde odhalila něco ze svého umu :) ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama