poster

The Lobo Paramilitary Christmas Special

Akční / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2002, 13 min

Režie:

Scott Leberecht
 • DaViD´82
  ****

  "Zhyň nezbedný truldo!" Zfilmování jednoho vánočního speciálu aneb Lobo vystihnutý versus Santa... Škoda, že ač je to drsné i vtipné, tak přeci jen ujetosti komiksové předlohy to nedosahuje. Jako hříčka na jedno podívání rozhodně stojí za vidění, obvzláště jste-li fandy této agresivní a psychicky nevyrovnané macho hromádky svalstva.(8.8.2004)

 • swe
  ****

  Odkud já tě znám? --- Děláš si srandu? Já jsem velikonoční králík! Nejdrsnější krutor vesmíru LOBO alias Velkej šéf alias Poslední Czamian si to jde vyřídit se Santou Klauzem...Amatéřina je na tomto kraťasu hodně vidět, jenže to přebíjí parádní stylizace jak Lobáka, tak Velikonočního zajíčka:), kýbl hlášek a narážka na Blairwich v podání vánočního skřítka. Je to na hraně, ale že jsem fanda, tak dávám 4*.(16.9.2010)

 • TERRORDROME
  ****

  Áno, takto by mal vyzerať film o Lobákovi. Tvorcovia celovečeráku by mali brať tento amatérsky, fanúšikmi uplácaný snímok ako svoj zgurvený vzor. Ironický, vtipný, akurát z pochopiteľných dôvodov ( meluzína v peňaženke ) nie moc akčný a brutálny. Samotný Lobo je však presne taký aký by mal byť, nemám k jeho stvárneniu žiadne výhrady, takisto ako k drsňáckemu Santovi čo strieľa od chrbta. "HO-HO...FRAGGIN...HO"(20.3.2011)

 • Zalost
  ****

  Konečně jsem měl možnost shlédnout tenhle filmík podle vánočního speciálu comicsu Lobo. A dokazuje, že hraný film s Lobem jde natočit tak, aby byl zábavný, i když ujeté zábavnosti předlohy pochopitelně dosáhnout nemůže. Ale i tak je hezké sledovat Velkýho Šéfa, jak se z pověření velikonočního zajíčka vydává odstranit Santa Clause.(3.6.2006)

 • Slasher
  ****

  Vždycky jsem si myslel, že filmový Lobo by byl předem sračka. Ale po shlédnutí tohoto možná naštěstí krátkého snímku jsem byl mile překvapen. Jen to chce více gore efektů a tu pořádnou řezničinu na nože Santa vs. Velkej Šéf, která je vrcholem komiksu. Chvála patří hlavnímu představiteli, kterého bych si dokázal představit možná i v té celovečerní podobě.(14.7.2006)