Hold Me While I'm Naked

Krátkometrážní / Experimentální

USA, 1966, 17 min

George Kuchar

• Revanx

Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(26.1.2009)

George Kuchar mal v tomto filme zbytočne stresy, že nedokáže natočiť film, pretože Hold me while Im naked je medzi 1001 dielami histórie, ktoré musí filmový fanúšik vidieť! Ale ak by ich nemal, tak by sa tento film medzi ne nedostal. Niektoré zábery sú nasnímané ako v klasickom horore, iné krásne romanticky, až eroticky. Čisto pre doplnenie filmového vzdelania, najlepšie s komentárom nejakého filmového experta, ktorý by Vám ho priblížil v kontexte doby a Kucharovej obsiahlej tvorby, na ktorú sám nikdy odvahu nenájdem. Tak aspoň tento vrchol ľadovca. Hodnotiť film nemá pri takejto dĺžke zmysel, tak len orientačne za tri.(23.1.2013)

• Hejtmy

{447/1001} Děj žádnej, to není nic pro mě. 0 %(16.9.2010)

• kaylin

Tohle je další film, který mi prostě nic neříká. Dívám se na to, snažím se v tom něco objevit, ale prostě nic. Jenom se dívám, a tu čtvrt hodinu v tom prostě nic nenacházím. Kromě celkem dobrých ňader. Ale předpokládám, že o tomhle snímek opravdu nebyl. Undergroundu prostě nerozumím a ani porozumět nechci. Budu se s tím muset smířit.(1.6.2015)

• Danny F.

Odpad!(16.9.2010)

Děj, ve kterém se sám autor George Kuchar dostává do depresí, jelikož propadá pocitům osamělosti. Důvodem je procitnutí, když nenachází útočiště u jeho vysněné krásky, protože ona sama je v moci jiného muže. Film o nevyslyšených emocích, pocitech a neopětované lásce. V určité rovině tento snímek vyjadřuje bezpočetně krát omílanou zápletku romantických filmů, které jsou neustále produkovány do kin.(3.4.2012)

• Carthorias

Filmu nejde nahmatat děj, hudební doprovod míří absolutně vedle, herecké výkony jsou taky z kategorie těch horších (i když, zkuste něco uhrát ve filmu který trvá třináct minut) a dokonce i filmový materiál je ve velmi špatném stavu (posouzeno na základě www.ubu.com/film/kuchar.html)(31.12.2010)