Mladý atraktivní podnikatel vlastní velký dům a v něm dílnu, kde zaměstnává osoby s mentálním postižením. Sem je také umístěna jedna nová dívka, kterou podnikatel později sexuálně zneužije. Pod sympatickou tváří se totiž skrývá sadistický maniak, který propadá sadistickému sexuálnímu šílenství, kdykoliv spatří ženu v červených šatech. U soudu je však zproštěn viny. Sociální pracovnice a opatrovnice dívky se pouští do odhalení odhalení maniakova tajemství a nerovného boje s touto šílenou bestií. Film patří do skupiny extrémně násilných a brutálních HK CAT III filmů. (Flipnic)

panjosef

Hodně hustej psychothriller/exploitation o jednom úchylným maniakovi co nemá rád červenou. Herecké výkony jeho a také jeho nevinné oběti, retardované Ming Ming působí natolik reálně, až se nestačíte divit. Tenhle film dělá emocionálně vypjatým zejména jeho temná, bezvýchodná a ubíjející atmosféra, podpořená propastně tesknou ústřední melodií. Zmar a nemožnost úniku z bezvýchodné situace se stupňují až do brutálního finále, které je extrémním vyústěním nevyhnutelně se bortících nadějí a charakterů ústředních postav. Film je co do atmosféry vržen do tak velké černoty a beznaděje, až se může ledaskomu udělat špatně. Poznámka a drobný spoiler: Nemůžu si pomoct, ale finální scéna smrti maniaka mi nějak připomíná konec prvního Terminátora :-) . ()

dennykr

Kultovní film, který z řady běžných (a průměrných) CATIII snímků v mnoha ohledech vybočuje. Především způsobem, jakým pracuje s barvami a osvětlením, s napětím (chytře v každé třetině mění způsob práce s informacemi i stylistickými prostředky a buduje tak napětí různými způsoby) i snahou vyhnout se rychle sestříhaným násilným scénám, čímž vytváří pocit, že divák vidí víc, než by vlastně chtěl. Detailněji (a se screeny) pak tady. ()

Shit

Nejsem nějakej odborník přes exploitation subžánr nebo HK CAT III, ale tohle se podle mě řadí hodně vysoko. Ze začátku to sice zaujme hlavně opravdu geniálně natočenou scénu znásilnění, kdy člověka až mrazí, když vidí to nervní úchylný chování pachatele zahalenýho do tmy, ve který se mu rýsuje jen vysvalený tělo a je slyšet jen úchylně znějící smích, ale pak se film trochu uklidní a snaží se diváka víc seznámit s postavama, aby si je oblíbil, aby si na ně zvyk, aby následně děj mohl poskočit dál a vyprodukovat opravdu super psycho drsnej konec, kterej zanechá hodně silnej dojem. Tak kvalitní zápornou postavu jsem už dlouho neviděl, navíc i přes jeho neskutečně šílený chování, to dává díky flashbackům do minulosti, svým způsobem opravdu smysl a nepůsobí to béčkově ()

pornogrind

Tak tohle bylo silný kafe,který rozhodně nenechá nikoho chladným.Příběh nabušené šikmooké gorily co rád klátí červený Karkulky.Ale teď vážně.Hodně atmosferický film,šílené prostředí,skvělé herecké výkony.Jak všichni ti postižení,tak obě hlavní herečky,ale především neskutečný,dechberoucí výkon hlavního psychouše.To se jen tak nevidí.Film má hodně silných momentů,které se vám jistě vkradou do paměti.Exploitation,psychothriller,drama?Ode všeho trochu.Každopádně jsem se při tomhle šíleným filmu královsky bavil.Určitě stojí za vidění.Už jen kvůli geniálnímu hereckému představení hlavního záporáka.Fakt smekám. ()

Frajer42

Tento film z Hong Kongu jsem měl to štěstí slyšet s prvotřídním německým dabingem a vidět se slovenskými titulky. Celkově se mi jevil jako sračka. Znásilňovatel je opět hnán traumatem z dětství a mstí se na svých obětech. Vůbec nevěřte kecům v ostatních komentářích. Film není ani zdaleka tak brutální, jak je popisováno. Já se především nudil. 1* ()