Mladý atraktivní podnikatel vlastní velký dům a v něm dílnu, kde zaměstnává osoby s mentálním postižením. Sem je také umístěna jedna nová dívka, kterou podnikatel později sexuálně zneužije. Pod sympatickou tváří se totiž skrývá sadistický maniak, který propadá sadistickému sexuálnímu šílenství, kdykoliv spatří ženu v červených šatech. U soudu je však zproštěn viny. Sociální pracovnice a opatrovnice dívky se pouští do odhalení odhalení maniakova tajemství a nerovného boje s touto šílenou bestií. Film patří do skupiny extrémně násilných a brutálních HK CAT III filmů. (Flipnic)

Jíha

Dlouho jsem byl poněkud překvapenej, proč je taková celkem nudná komedie (i když jsem si na komedie v těhlech HK snímcích celkem zvykl) přirovnávaná k mnohem působivějšímu Love to Kill. Ve filmu pro mě vážně skoro nic nefungovalo, tak jak by asi mělo. Ale je tu pár (když pominu ostrý rozjezd v prvních minutách) momentů, pro které Red to Kill stojí za to vidět - předlouhá scéna oběti ve sprše je vážně k pláči a závěrečnej souboj hrdinné sociální pracovnice s šíleným monstrem je nevídané zvěrstvo. Ten herec mě celou dobu nebavil, zřejmě si to nejlepší nechal na konec... ()

KUFI

Neskutecna hovadina bez hlavy a paty plna urvanych mentalu. Nic neni videt, jenom sem tam cakne umela krev. Asi aby na to mohli koukat i deti 12+. Brutalni znasilnovac ve me vyvolaval salvy smichu pokazdy kdyz se objevil. Vypichnuti oka umelou kytkou bylo tak absurdni, az jsem nakonec pojal podezreni, ze slo o strestenou komedii ala Funes. A ta lacina hudba jak z dederonskyho pornofilmu...lol. Aspon ze tam ukazaly na ferovku picku hlavni mentalky. To se jen tak nevidi a film to zachranilo od odpadu. ()

Pauliee

MASAKER!!! Jeden z najlpších exploitation aké som kedy videl a určite najlepší HK exploitation. Bol som z tohto filmu veľmi nadšený a aj po čase mám niektoré zábery živo v hlave. Hlavný "trýzniteľ" je úplne perfektne zahraný. Väčšinou som si myslel, že to nieje len herec, ale skutočný človek. Veľmi zaujímavý nápad bol vložiť príbeh do výrobne kde robia mentálne postihnutí ľudia. Tak vám ich príde ľúto a najmä hlavnej ženskej postavy, ktorá vyzerá veľmi nevinne a o sexe nemá ani potuchy. Vtom príde jeden narušný úchyl a znásilní ju. Toto bola fakt sila. Čo nasledovalo hneď potom som ešte v živote nevidel ako si v sprche veľmi drastickým spôsobom umýva prirodzenie. Ale to nieje všetko. Bola voči tomu úplne bezmocná aj keď a naďalej stále pracovala s týmto narušeným jej šéfom. A to čo sa deje na konci je totálna pecka! Nebudem sa tu už rozplývať nad dokonalosťou tohto filmu to proste treba vidieť. Snáď nieje nič čo by som tomu vytkol. Ešte jedno veľké plus je, že si tu odpustili nejaký hk trápny humor a film si celý čas zachováva svoju atmosféru a svoje tempo. Brilantné dielo. ()

Pitryx

Film patří do skupiny extrémně násilných a brutálních HK CAT III filmů.---píše (Flipnic)*Hehehe, no viděl jsem desítky brutálnějších a proti nim byl tohle čajový dýchánek. Jistě, pár gore se tu najde, hlavně v závěru, ale jinak je to prostě film. Navíc šíleně nudný, dlouhé taneční pasáže, zdlouhavý soudní proces, prostě nuda na entou. Dávám něco málo za skvěle zahrané šílenosti, ale jinak nestojí film za druhé podívání. 201304209014/9108 ()

maldoror16

Mno, čekal jsem hutnější, výživnější a drsnější kousek, ale fajn. Největší slabinou oproti mým oblíbenějším CAT peckám je, že tenhle film se bere zbytečně moc vážně a snad si o sobě i trochu moc myslí, když hned na začátku avizuje "blabla" o nějakém tom poselství. Na tohle já u filmů zrovna nehraju a vezmu-li v potaz, v jakém žánru se tu nacházíme, tak od něj očekávám něco trochu jiného - třebas brutálnější, třebas zvrácenější, ale "jízdu", v níž si třeba každý nějaké to "poselství" či "výpověď o lecčems" najde, ale nikdo mi jí plánovitě netlačí do hlavy a hlavně nebere to tak vážně. Jinak, abych jen nehaněl, závěrečná cca půlhodinka je dle mých představ a tu bych hodnotil výše, to už je to, co od CAT čekám a chci dostat, slušňák&zvrhlík ve výborné formě (ale sorry A. Wongovi nestačí...). Jinak celkově fungující a chvílemi fakt ubíjející/temnější atmosféra, byť trochu moc hrající na citovku, a pár slabších či ne tak úplně povedených míst (např. soud či "svádění"), které ji dost narušují a kazí a v nichž se mi zastesklo po, byť občas trochu dementním či až trapným, hongkongským nadhledu či rovnou "humoru". Takže trochu přetáhlý "na vážno" kousek, ale jinak fajnový CAT. 60% ()

muti

jeden maniac, jedna postihnuta. tento HK CAT3 film je originalny v tom ze ukazuje nieco tak uchylne a tabu ako znasilnenie mentalne zaostalej krasky. a k tomu aj patricne nasledky. stotoznujem sa s uzivatelom Shit, Flipnic pise znovu nadsadene ale tentokrat suhlas :) ()

Carnosaurus

Zajímavý a řemeslně parádně zpracovaný snímek. Bohužel, všudypřítomná hudba evokuje kolumbijskou telenovelu a hlavní "psychopat" je směšný pako a to shazuje film do pytle totálních blbin. Jinak atmosféra parádní a obě herečky v hlavních rolích jsou perfektní. ()

DAJAAAA

Tak už to mam konečně za sebou.Dlouho mi trvalo se odhodlat a podivat se na tzv.asijskou SHOCK tvorbu,a musim rict že misto šokujici podivane,jsem viděl uřvane psychologické drama,ktere od odpadu zachranil usměvný konec,kde si komediant hraje na psychopata.Takhle pitvořit se umi snad jen Janžurka a de Funes.Jinak tėžka nuda. ()

Phoeniyx

Už jsem viděl pár podobných filmů ale tohle je něco naprosto jiného. Pohledy šílence a scény ze kterých mrazí a je i na zvracení. Jeden z nejdrsnějších a nejnásilnějších filmů vůbec. První film z kategorie HK CAT III který jsem viděl a hned opravdu zvrácený. Ten šílenec je asi nejlepší kterého jsem do teď viděl! 90% ()

contreras

Rozdrásá vám to emoce uplně na sračky, škála nálad a poutavost šokuje uplně nekontrolovatelným způsobem. Kdykoliv teď vidím nějakou pičku, co na sebe chce strhávat pozornost červeným šatstvem, vzpomenu si na reakci ctihodného Chena (nekontrolovatelnou, na rozdíl od mé) a radši se chytnu futer :D Tyhle filmy nechcete jen sledovat, chcete je žít. ()

VashCZ

Wow. Velké překvapení. Čekal jsem klasické Bčko až porno... a ono ne. Máme zde zajímavého hybrida, který dokáže uchvátit hereckými výkony, psychicky vás vydírat jako nejkvalitnější telenovela, akci hodnou skoro až Ačka... a opravdu jsou tam i popcornové části, kdy jsem napodoboval hlavního záporáka a bavil se nad jeho kantonštinou. Čistých 80% a asi můj nový nejoblíbenější Honkongský film... i když nevím, Yun Fat Chow je Yun Fat Chow x). ()